расположение Наших аптек проверить статус заказа
В корзине пусто
войти
В корзине пусто
войти
Джентиана Стомак Глобули Велати гран.гомеопат.фл.20г №1

Джентиана Стомак Глобули Велати гран.гомеопат.фл.20г №1 - цены в Днепре

  • Производитель:
    ВАЛА Хайльміттель ГмбХ
Нет в наличии
− самовывоз из точки выдачи
− из пункта службы доставки
− курьером по адресу

Склад: діючі речовини: 10 г гранул містять Artemisia absinthium ex herba, Infusum Ø 0,45 г, Gentiana lutea e radice Decoctum Ø 0,45 г, Strychnos nux-vomica e semine ferm 35b Dil. D4 0,10 г, Taraxacum officinale e planta tota ferm 34c Ø 0,05 г; допоміжні речовини: сахароза, лактоза моногідрат.

Лікарська форма. Гранули гомеопатичні.

Основні фізико-хімічні властивості: від білого, бежевого до світло-коричневих гранул.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Гомеопатичний лікарський засіб. Можна застосовувати в антропософській медицині.

Клінічні характеристики.

Показання.

Порушення моторики і секреції в травному тракті, наприклад слабкість перетравлення, нудота, блювання, метеоризм.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Чутливість до полину гіркого.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Немає даних щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами та інших видів взаємодій.

Особливості застосування. Під час прийому препарату у разі тривалих скарг з боку травного тракту необхідно звернутися до лікаря, оскільки це можуть бути ознаки стану, що потребують медичного пояснення. Препарат містить лактозу моногідрат, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції. Цукровий діабет. Препарат містить цукрозу, тому хворим на цукровий діабет перед початком терапії препаратом слід проконсультуватися з лікарем. Застосування у період вагітності або годування груддю. Питання про доцільність застосування препарату вагітними та жінками, які годують груддю, вирішує лікар індивідуально, з урахуванням співвідношення ризик/користь через недостатність задокументованого досвіду застосування. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем щодо прийому препарату Джентіана Стомак Глобулі велаті. Препарат застосовують до прийому їжі. Якщо не призначено інше, дорослим і дітям віком від 6 років призначають 5-10 гранул під язик до повного розсмоктування 3 рази на добу. Дітям віком від 3 до 6 років призначають по 3-5 гранул під язик до повного розсмоктування 3 рази на добу. Тривалість застосування: лікування гострого захворювання має бути завершено через 2 тижні. Якщо протягом 2-5 днів покращення стану не настає, необхідно звернутися до лікаря. Тривалість лікування хронічних захворювань потребує консультації з лікарем. Діти. Застосовують дітям віком від 3 років.

Передозування.

Немає даних щодо передозування.

Побічні реакції. Немає даних щодо побічних реакцій.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. Гранули по 20 г у флаконах № 1. По 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник. ВАЛА Хайльміттель ГмбХ/ WALA Heilmittel GmbH.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності. Босслервег 2, 73087 Бад Болль, Німеччина/Bosslerweg 2, 73087 Bad Boll, Germany.

адрес аптеки
аптека
цена
Цена при заказе на сайте
кол-во
Написать отзыв

Написать отзыв

У этого товара пока нет отзывов

Заказать обратный звонок
Время звонка сегодня:
с
до
каталог товаров
Медицинские товары