В корзине пусто
войти
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302 (Бесплатно по Украине с мобильных)
График работы Call-центра пн-пт с 9:00 до 18:00, сб,вс-выходной

Правила роботи сайту РЕЦЕПТІКА

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Цей документ «Політика конфіденційності» (далі - за текстом - «Політика») являє собою правила використання сайтом www.receptika.ua (далі - Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка») персональної інформації Користувача.

1. Загальні положення

1.1. Дана Політика є невід'ємною частиною Угоди (далі - «Угода»), розміщеної і / або доступної в мережі Інтернет за адресою: www.receptika.ua, а також інших укладених з Користувачем договорів, коли це прямо передбачено їх умовами.

1.2. Укладаючи Угоду (створюючи замовлення на Сайті інтернет-аптеки «Рецептіка»  і / або здійснюючи реєстрацію), ви вільно, своєю волею і в своєму інтересі даєте безстрокову письмову згоду на будь-які способи обробки своїх персональних даних, включаючи будь-яку дію (операцію) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, в тому числі збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, передачу (поширення, надання, доступ), блокування, видалення, знищення персональних даних у встановлених цією політикою цілях, а також згодні з тим, що Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» має право доручити обробку персональних даних іншій особі на підставі укладеного з цією особою договору.

Користувач може в будь-який час відкликати згоду на обробку своїх персональних даних шляхом подання відповідної письмової заяви за адресою електронної пошти: receptika.ua@gmail.com.

1.3. Дана Політика, включаючи тлумачення її положень і порядок прийняття, виконання, зміни та припинення, підлягає застосуванню законодавства України.

2. Персональні дані

2.1. Під персональними даними в даній Політиці розуміється:

2.1.1. Інформація, яку Користувач надає про себе самостійно при реєстрації або авторизації, а також в процесі подальшого використання сайтом інтернет-аптеки «Рецептіка». Вказується обов'язково: мобільний телефон, ім'я. Вказується додатково: прізвище, по-батькові, e-mail.

2.1.2. Дані, які передаються в автоматичному режимі, в залежності від налаштувань, програмним забезпеченням Користувача, включаючи, але не обмежуючи IP-адресу, cookie, інформацію про програмний продукт який використовує Користувач та пристрій для роботи в мережі Інтернет, канали зв'язку, що передаються і приймаються з використанням сервісу інформації та матеріалах.

2.2. Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» має право встановлювати вимоги до складу Персональних даних Користувача, які повинні обов'язково надаватися для використання сайтом.  

2.4. Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» не здійснює перевірку достовірності наданих персональних даних, вважаючи, що Користувач діє сумлінно, обачно і докладає всіх необхідних зусиль для підтримання такої інформації в актуальному стані.

3. Цілі обробки персональних даних

3.1. Обробка персональних даних Користувачів здійснюється в наступних цілях:

3.1.1. Укладання договорів з використанням сайту;

3.1.2. Ідентифікація Користувача в рамках використання сайту і виконання зобов'язань за укладеними з ним договорами;

3.1.3. Забезпечення зв'язку з Користувачем в рамках інформаційного обслуговування і поліпшення якості сайту;

3.1.4. Проведення маркетингових, статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних;

3.1.5. Здійснення інформаційних розсилок Користувачам.

4. Вимоги до захисту Персональної інформації

4.1. Обробка Персональних даних сайту здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

4.2. Відносно Персональних даних Користувача зберігається конфіденційність, за винятком випадків, коли настройки використовуваного Користувачем програмного забезпечення передбачають відкритий обмін інформацією з іншими учасниками та користувачами мережі Інтернет.

4.3. Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» має право здійснювати передачу (поширення, надання, доступ) Персональних даних Користувача третім особам в наступних випадках:

4.3.1. Передача необхідна в рамках використання Користувачем сайту, в тому числі для виконання договорів;

4.3.2. Користувач висловив свою згоду на такі дії, включаючи випадки застосування Користувачем налаштувань використовуваного програмного забезпечення, що не обмежують надання певної інформації;

4.3.3. За запитом суду або іншого уповноваженого державного органу в рамках встановленої законодавством процедури;

4.3.4. Для захисту прав і законних інтересів Адміністрації інтернет-аптеки «Рецептіка» в зв'язку з порушенням укладених з Користувачем договорів.

5. Зміна Персональних даних Користувача

5.1. Користувач має право в будь-який момент самостійно змінити в своєму Особистому кабінеті надані їм при реєстрації або авторизації Персональні дані.

5.2. У разі припинення укладеного договору або відсутності необхідності у використанні Сайту, Користувач має право видалити свій обліковий запис (акаунт), для цього йому необхідно надіслати відповідну письмову заяву за адресою електронної пошти: receptika.ua@gmail.com.

5.3. З метою підвищення якості сайту, Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» має право зберігати лог-файли про дії, виконаних Користувачем в рамках використання сайту, а також у зв'язку з укладенням та виконанням Користувачем Угоди та інших договорів зі свого боку, протягом 5 (п'яти) років.

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1. Справжня Політика може бути змінена або припинена Адміністрацією інтернет-аптеки «Рецептіка» в односторонньому порядку без попереднього повідомлення Користувача. Нова редакція Політики вступає в силу з моменту її розміщення на сайті інтернет-аптеки «Рецептіка», якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.

6.2. Чинна редакція Політики знаходиться в мережі Інтернет за адресою: www.receptika.ua.

 

Угода для користувача сайту

1. 1. Загальні положення

1.1. Сайт www.receptika.ua (далі - інтернет-аптека «Рецептіка») пропонує користувачеві мережі Інтернет (далі - Користувач) - використання своїх сервісів на умовах, викладених у цій Угоді (далі - Угода). Наданий нижче текст Угоди адресований фізичним особам офіційним публічною пропозицією укласти договір про надання. Угода набуває чинності з моменту вчинення Користувачем дій в порядку, передбаченому п. 1.4 Угоди.

1.2. Інтернет-аптека «Рецептіка» пропонує Користувачам доступ до спектру сервісів, включаючи засоби пошуку продукції та його замовлення з доставкою в Аптечні заклади, підключені до сайту інтернет-аптеки «Рецептіка», або за вказаною адресою, якщо дистанційна торгівля товаром замовлення дозволена законодавством України. Всі існуючі на даний момент сервіси, а також будь-який розвиток їх і / або додавання нових є предметом цієї Угоди.

1.3. Використання сайту інтернет-аптеки «Рецептіка» регулюється цією Угодою, а також умовами використання окремих сервісів. Угода може бути змінена  інтернет-аптекою «Рецептіка» без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет на сайті інтернет-аптеки «Рецептіка», якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

1.4. З моменту початку використання сайту/його окремих функцій, або пройшовши процедуру реєстрації, вважається, що Користувач прийняв умови Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з будь-якими з положень Угоди, Користувач не має права використовувати сайт інтернет-аптеки «Рецептіка». У разі якщо інтернет-аптекою «Рецептіка»  були внесені будь-які зміни до Угоди в порядку, передбаченому пунктом 1.3 Угоди, з якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання сайту інтернет-аптеки «Рецептіка».

1.5. На сайті інтернет-аптеки «Рецептіка» зареєстровані тільки Аптечні заклади, що мають право (ліцензію) на здійснення роздрібної торгівлі фармацевтичною продукцією. Продаж продукції на сайті інтернет-аптеки «Рецептіка» ведеться від імені Аптечної установи, на яку оформлено замовлення.

1.6. Вся інформація про властивості і призначення продукції, опублікована на сайті інтернет-аптеки «Рецептіка», носить довідковий характер, призначена тільки для фахівців і не повинна використовуватися пацієнтами для прийняття самостійного рішення про застосування представлених лікарських препаратів і не може служити заміною очної консультації лікаря. Продукція може мати протипоказання до застосування та використання.

1.7. Під «замовленням» і «бронюванням» на сайті www.receptika.ua розуміється формування Користувачем заявки на адресу постачальника від аптечної організації на поставку обраного товару відповідно до укладеного між останніми договором поставки.

1.8. Договір роздрібної купівлі-продажу вважається укладеним між Користувачем і обраною ним Аптекою з моменту оплати товару в Аптеці або кур'єру при доставці товару.

1.9. Ціни, зазначені на сайті, дійсні тільки при замовленні товару через сайт з доставкою замовлення в будь-яку обрану Вами Аптеку або місце доставки.

2. Реєстрація Користувача. Обліковий запис Користувача

2.1. Для того, щоб скористатися сайтом інтернет-аптеки «Рецептіка» або деякими окремими функціями сайту, Користувачеві необхідно пройти процедуру реєстрації, в результаті якої для Користувача буде створений обліковий запис.

2.2. Для реєстрації Користувач зобов'язується надати достовірну і повну інформацію про себе з питань, які запропоновані у формі реєстрації, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Реєструючись на сайті, Користувач приймає Політику конфіденційності та обробки персональних даних та висловлює згоду на використання і передачу третім особам наданої персональної інформації з метою отримання послуг, що надаються сайтом інтернет-аптеки «Рецептіка». Якщо Користувач надає недостовірну інформацію або у інтернет-аптеки «Рецептіка» є підстави вважати, що надана Користувачем інформація неповна або недостовірна, Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» має право на свій розсуд заблокувати або видалити обліковий запис Користувача і відмовити Користувачеві в використанні своїх сервісів (або їх окремих функцій).

2.3. Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» залишає за собою право в будь-який момент вимагати від Користувача підтвердження даних, зазначених при реєстрації, і запросити в зв'язку з цим підтверджуючі документи, ненадання яких на розсуд Адміністрації інтернет-аптеки «Рецептіка» може бути прирівняне до надання недостовірної інформації та спричинити наслідки, передбачені п. 2.2 Угоди.

2.4. Логін і пароль для доступу до облікового запису Користувача. При реєстрації Користувач вказує Прізвище та ім’я, е-mail, пароль та номер мобільного телефону, які використовуються в якості логіна. В особистому кабінеті Користувача доступна функція заміни пароля. Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» вправі встановлювати вимоги до паролю (довжина, допустимі символи і т.д.).

2.5. Користувач самостійно несе відповідальність за безпеку (стійкість до вгадування), обраного на власний розсуд пароля, а також самостійно забезпечує конфіденційність свого пароля. Користувач самостійно несе відповідальність за всі дії (а також їх наслідки) в рамках або з використанням сайту інтернет-аптеки «Рецептіка» під обліковим записом Користувача, включаючи випадки добровільної передачі Користувачем даних для доступу до облікового запису Користувача третім особам на будь-яких умовах (у тому числі за договорами або угодами).

2.6. Користувач зобов'язаний негайно повідомити Адміністрацію інтернет-аптеки «Рецептіка» про будь-який випадок несанкціонованого (дозволеного Користувачем) доступу до сайту інтернет-аптеки «Рецептіка» з використанням облікового запису Користувача і / або про будь-яке порушення (підозри про порушення) конфіденційності свого пароля.

2.7. Використання Користувачем свого облікового запису. Користувач не має права відтворювати, повторювати і копіювати, продавати і перепродавати, а також використовувати для будь-яких комерційних цілей будь-якої частини сайту інтернет-аптеки «Рецептіка».

2.8. Припинення реєстрації. Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» вправі заблокувати або видалити акаунт Користувача, а також заборонити доступ з використанням будь-якої облікового запису до сайту інтернет-аптеки «Рецептіка»  і видалити будь-який контент без пояснення причин, в тому числі в разі порушення Користувачем умов Угоди або умов інших документів, передбачених п. 1.3. угоди.

2.9. Користувач має право в будь-який момент видалити свій обліковий запис на сайті інтернет-аптеки «Рецептіка»  або припинити її дію відносно деяких з них за допомогою звернення по телефону 0 (800) 302-302 або на електронну пошту receptika.ua@gmail.com

3. Доставка товару

3.1. Спосіб доставки товарів:

3.1.1. Самовивіз. При виборі самовивозу в формі замовлення Користувач має можливість вибрати саме той Аптечний заклад з існуючого списку, який найбільш зручно розташований для Користувача. Адреси та режим роботи Аптечних закладів вказані на сайті на сторінці: Розташування наших аптек. При отриманні замовлення Користувач повинен перевірити зовнішній вигляд і упаковку, кількість, комплектність, асортимент та ціну.

3.1.2. Доставка кур'єром. Користувач може самостійно оформити замовлення на адресну доставку товару на сайті інтернет-аптеки «Рецептіка»,  після чого з Користувачем обов'язково зв'яжеться менеджер для уточнення інформації. 

Доставка кур'єром працює по містах: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Маріуполь.

Тарифи на доставку замовлень кур'єром:

  • Київ - 150  грн  +  0,5  % от суммы заказа;
  • Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Маріуполь - 100 грн +  0,5  % от суммы заказа.

3.2. Оплата проводиться кур'єру готівкою. Доставка може займати від 1 до 3-ох днів, в залежності від адреси доставки і завантаженості кур'єрської служби.

3.3. Не всі товари можуть бути доставлені за запитом Користувача. Це стосується товарів, які потребують спеціальних умов зберігання (холод), а також товарів, що мають в МОЗ України реєстраційне свідоцтво «Лікарський засіб».

3.4. Порядок повернення товару:

3.4.1. Користувач має право відмовитися від товару в будь-який час до його оплати.

4. Виключні права на зміст сайту

4.1. Всі об'єкти, доступні за допомогою сайту інтернет-аптеки «Рецептіка», в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, (далі - зміст сайту), а також будь-який контент, розміщений на сайті інтернет-аптеки «Рецептіка», є об'єктами виняткових прав сайту.

4.2. Використання елементів сайту інтернет-аптеки «Рецептіка»  можливо тільки в рамках функціоналу сайту. Ніякі елементи змісту, розміщені на сайті інтернет-аптеки «Рецептіка», не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу правовласника. Під використанням мають на увазі, в тому числі: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі, відображення у розіграші і т.д. Виняток становлять випадки, прямо передбачені законодавством Украйни або умовами використання того чи іншого сервісу сайту інтернет-аптеки «Рецептіка».

5. Сайти третіх осіб

5.1. Сайт інтернет-аптеки «Рецептіка» може містити посилання на інші сайти в мережі Інтернет (сайти третіх осіб). Зазначені треті особи та їх Контент не перевіряються Адміністрацією інтернет-аптеки «Рецептіка»  на відповідність тим або іншим вимогам (достовірності, повноти, законності і т.п.). Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» не несе відповідальність за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ з використанням сервісів, в тому числі, за будь-які думки або твердження, виражені на сайтах третіх осіб, рекламу і т.п., а також за доступність таких сайтів або контенту і наслідки їх використання Користувачем.

5.2. Посилання (в будь-якій формі) на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщена на сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг, діяльності) з боку Адміністрації інтернет-аптеки «Рецептіка», за винятком випадків, коли на це прямо вказується на сайті.

6. Реклама на сайті 

6.1. Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» несе відповідальність за рекламу, розміщену на сайті, в межах, встановлених чинним законодавством України.

7. Відсутність гарантій, обмеження відповідальності

7.1. Адміністрація інтернет-аптеки «Рецептіка» не несе відповідальності за збитки та шкоду, включаючи шкоду здоров'ю та моральну шкоду, понесені Користувачем внаслідок використання Користувачем сайту або окремих його частин / функцій, зокрема в результаті помилкового розуміння або нерозуміння розміщеної на них інформації.

Правовласникам: якщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність (фото, текст та ін.), зв'яжіться з Адміністрацією інтернет-аптеки «Рецептіка», щоб вирішити проблему за адресою електронної пошти: receptika.ua@gmail.com.

Заказать обратный звонок
Время звонка сегодня:
с
до
каталог товаров
Медицинские товары