У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-170-800-302-302 (Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи кол-центру Пн-Пт З 8:00 до 20:00, Сб-Нд з 9:00 до 18:00

Тонометри у

Фото - Тонометр цифровий LD23А
Виробник: Little Doctor
1 316.30 грн
Фото - Вимірювач а/т Vega VA-330 автомат
Виробник: Andon Health Co.Ltd.
1 433.40 грн
Фото - Тонометр Microlife ВР A2 Classic
1 450.10 грн
Фото - Тонометр Microlife BP В1 Classic цифровий автомат.
1 257.90 грн
Фото - Тонометр Microlife BP A200 AFIB цифровий автомат.
2 273.20 грн
Фото - Тонометр Microlife BP A2 Basic цифровий автомат.
1 895.10 грн
Фото - Тонометр Little Doctor цифровий LD-51U
1 225.80 грн
Фото - Тонометр LD-70 без фонендоскопа
417.40 грн
Фото - Тонометр LD-51А автомат
Виробник: Little Doctor
1 315.20 грн
Фото - Тонометр L UA-200
Виробник: A&D
744.20 грн
Фото - Тонометр IGAR механічний зі стетоскопом
373.30 грн
Фото - Тонометр A&D UA-888Е
Виробник: A&D
1 619.50 грн
Фото - ПРИЛАД Д/ Змін./Д.ЦИФР.UA-780АС
1 501.80 грн
Фото - МАНЖЕТА Д/ВИМ.ТИСКУ.МЕХ.ВЕЛИКА
Виробник: Wenzhou Bokang Instruments Co., Ltd
297.90 грн
Фото - Вимірювач артеріального тиску Gamma Active
1 293.20 грн
Фото - ВИМІРЮВАЧ А/Т MEDICARE+СТЕТОСКОП
442.40 грн
Фото - Тонометр OMRON M2 Classic НЕМ-7122-ALRU(автомат)
2 207.90 грн
Фото - Вимірювач а/т LONGEVITA LS-5 механічний
557.60 грн
Фото - Вимірювач а/т LONGEVITA LS-4 механічний
552.00 грн
Фото - Вимірювач а/т Longevita BP-103Н автом.на плече (22-40)
1 062.30 грн

Тонометр – один із необхідних медичних приладів, які мають бути у кожному будинку. З його допомогою проводиться контроль артеріального тиску людини у віці. Купити тонометр в аптеці можна у широкому асортименті різновидів та за доступною ціною, що дозволяє стежити за власним здоров'ям усім без винятку.

Навіщо потрібний тонометр

Тонометри відрізняються простотою у використанні та високою точністю, що при щоденному вимірі дає можливість повноцінно стежити за показниками тиску та запобігати небезпечним для життя гіпертонічним кризам. Також можна відстежувати пульс, і порівнювати зі значеннями норми для конкретного віку. Регулярне відстеження показників та виявлення їх відхилень необхідні для ранньої діагностики серйозних захворювань та своєчасного звернення за медичною допомогою. Особливо потрібен контроль при частих запамороченнях, нудоті, головному болі. Також тонометр застосовується при оцінці ефективності лікувального процесу та впливі на організм прийому відповідних медикаментів.

Прилад вимірювання тиску функціонує з допомогою вимірювання коливань повітря. Вони виникають під час руху крові в артеріях, на які накладено манжети пристрою. У процесі нагнітання повітря відбувається передавлювання артерій та припинення струму крові. При поступовому стисканні – відновлюється струм крові та повністю відновлюється кровообіг, що фіксується приладом, з подальшим перетворенням сигналів на одиниці виміру артеріального тиску та їх виведенням на табло.

Різновиди тонометрів

Вибираючи, які тонометри купити, слід ознайомитися з їхніми видами та специфікою. Як правило, класифікація приладів здійснюється залежно від принципу їхньої дії.

Основні категорії пристроїв для вимірювання тиску:

 

  • Механічні – частіше використовуються в медичних закладах, тому що вимагають контролю з боку лікаря, що може спричинити складнощі при самостійній експлуатації. Такі прилади дають високоточні показники і не залежать від зовнішнього джерела живлення. Конструкція пристрою складається з кількох елементів – фонендоскопа, циферблата, манжети, призначеної для стискання артерії та груші для нагнітання повітря.

  • Напівавтоматичні – не мають обмежень в експлуатації, за рахунок компактних розмірів та простого принципу роботи підходять для використання у будь-яких умовах. Вимірювання відбувається практично самостійно, єдині зусилля з боку людини полягають у накачуванні манжети за допомогою груші. Прилад самостійно зчитує показники та виводить їх на дисплей. Також напівавтоматичні моделі вирізняються тривалим часом автономної роботи.

  • Автоматичні – дозволяють швидко та точно виміряти артеріальний тиск без зусиль. Для роботи приладу достатньо одного натискання на кнопку після прикріплення манжета на зап'ясті або плече. Головне стежити за правильним її розташуванням для повноцінного перетискання у ліктьовій ямці великих судин. Щодо зап'ясткових моделей, вони підходять для осіб, які ведуть активний спосіб життя.

Ціна на тонометри формуються виходячи з їх модифікації та переліку функцій. Прилади механічного типу вважаються найдоступнішими, автоматичні мають найвищу вартість.

На що звертати увагу при виборі тонометру

Перед тим як моніторити ціни на тонометри в аптеках, слід визначитися з вибором і конкретною моделлю. Крім принципу роботи важливо враховувати зручність керування приладом відповідно до конкретних умов використання. Також значення мають такі параметри:

  • зручність зчитування вимірів з екрана;

  • розміри манжети – найпоширеніший обхват має діапазон від 22 до 36 см, дитячі пристрої – до 22 см, а для осіб із повними руками краще підібрати варіанти з розміром від 36 см;

  • тип живлення та залежність приладу від зовнішніх джерел;

  • обсяг пам'яті;

  • наявність звукових сигналів;

  • індикатор аритмії та інші додаткові функції.

В інтернет аптеці Receptika можна купити всі види тонометрів. Реалізація медичних приладів для вимірювання артеріального тиску здійснюється за вигідними цінами та з доставкою по всій Україні.

Приєднуйся до нас у соц мережах:

Часті питання про Тонометри у :

→ Скільки коштують товари у категорії Тонометри?

Ціни на товари у категорії Тонометри починаються від 297.90 грн

→ У чому переваги покупки ліків в інтернет-аптеці Receptika?

Ми стабільна, що динамічно розвивається Всеукраїнська мережа аптек. В нашому accopтименті більше 2O OOO лікарських засобів. Аптека «Рецептіка» - це зручний сервіс, що дозволяє Baм швидко підібрати і замовити препарати в будь-який час доби.

Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.

Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.

Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари