У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302 (Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Редакційна політика сайту

Рецептика - це не тільки онлайн-сервіс резервування  ліків, косметики. Наша команда – співробітників,  які надають експертну інформацію про красу, здоров'я, правильний спосіб життя та довголіття. Наша редакція щодня розповідає про медицину, красу, харчування та новини у світі фармацевтики. Вся інформація ретельно перевіряється експертами, використовуються лише перевірені та достовірні джерела. Вся робота редакції: авторів, редакторів і всіх, хто бере участь у створенні корисного контенту, базується на зведенні правил. До речі, одне з них – уважно вивчати зворотний зв'язок від наших читачів та клієнтів. Ми ретельно аналізуємо всі коментарі, побажання, пропозиції та відкриті до них.

 

Ми – незалежні

Рецептика не підтримує жодну фармацевтичну компанію, клініку чи напрямок*. Кожна тема, будь то ліки, БАДи, харчові добавки або медичне обладнання, поради щодо ведення здорового способу життя, харчування та здоров' я  освячується спираючись на дані доказової медицини, з усіма плюсами та можливими мінусами. Вся інформація підтверджується останніми науковими дослідженнями, взятими із авторитетних джерел. Інструкції лікарських засобів та препаратів можуть бути взяті лише з офіційного джерела Державного реєстру лікарських засобів України. Ми не даємо поради, які можуть завдати шкоди здоров'ю. І нагадуємо – будь-який матеріал, опублікований у нашому блозі, не замінює консультації лікаря. Є протипоказання.

 

Об'єктивність статей

Медицина – доказова наука, проте є питання, які залишаються без відповіді. Є безліч прикладів того, як змінювався погляд, причому кардинально. І такі теми викликають суперечки у професійних спільнотах. У деяких питаннях існує дві точки зору зі своїми доводами та аргументами. У створенні таких матеріалів беруть участь експерти, які мають необхідні знання в області. Але завжди наводяться різні погляди.

 

Доказовість статей

Наша редакція прагне того, щоб вся інформація, опублікована в нашому блозі, ґрунтувалася на даних наукових джерел. Наші автори перевіряють інформацію з першоджерела. Ми не вводимо в оману своїх читачів. Статті - не заміна консультації лікаря.  Пам'ятайте, що статті, опубліковані в блозі, - не керівництво до дії та не замінює очної консультації лікаря. Самолікування може призвести до незворотних для вашого здоров'я наслідків. Обов'язково звертайтеся за медичною допомогою за будь-якого погіршення самопочуття.

 

Мета нашого сайту

Публікація корисних та цікавих матеріалів про питання здоров'я. Ми розповімо: як правильно діяти у надзвичайних ситуаціях, поділимося цікавими відкриттями в галузі медицини та харчування, розповімо як стежити за здоров'ям, щоб почуватися добре.

 

Зворотній зв'язок

Ми завжди відкриті до ваших питань та побажань. Надсилайте їх на електронну пошту: receptika.ua@gmail.com і ми обов'язково їх розглянемо.

*Виняток - статті рекламного характеру. Вони містять відповідну виноску.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари