У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302 (Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру пн-пт з 9:00 до 18:00, сб,нд-вихідний

Умови оплати

Оплата карткою на сайті

На сайті Ви можете скористатися опцією – оплата карткою. При обранні типу оплати карткою на сайті, Ви сплачуєте за своє замовлення безпосередньо на рахунок аптечного закладу.
Для вибору оплати товару за допомогою банківської карти, на сторінці оформлення замовлення, в способах оплати, необхідно обрати - «Карткою на сайті». Оплата відбувається через АТ «Райффайзен Банк», з використанням випущених в Україні банківських карт, наступних платіжних систем: Visa, MasterCard

Для оплати (введення реквізитів Вашої картки) Ви будете перенаправленні на сторінку процесингової установи банку. У разі, якщо Ваш банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів Verified By Visa, MasterCard SecureCode, для проведення платежу, може знадобитися введення спеціального пароля.

Звертаємо Вашу увагу, що всі реквізити банківської карти Ви вводите виключно на сторінці процесингової установи банку. Ми не зберігаємо цю інформацію. Конфіденційність забезпечується АТ «Райффайзен Банк». Введена інформація не буде надана третім особам за винятком випадків, передбачених законодавством України. Проведення платежів за банківськими картками здійснюється в суворій відповідності до вимог платіжних систем Visa Int., MasterCard Europe Sprl.

У разі скасування замовлення, повернення коштів на банківський рахунок зазвичай відбувається протягом 2-3 робочих днів, з дати звернення та особистого оформлення Заяви про повернення грошових коштів. Іноді повернення може тривати до 30 днів, тому що термін повернення безпосередньо залежить від банку, що емітував Вашу картку. З умовами, коли замовлення може бути скасоване після оплати, можна ознайомитись за посиланням Умови повернення. Якщо був здійснений помилковий платіж, будь ласка зверніться до оператора телефонної служби за номером O-8OO-ЗO2-ЗO2.

Оплата в аптеці при отриманні

Оплата замовлення здійснюється безпосередньо провізору в аптеці при отриманні замовлення. Разом з товаром покупець отримує розрахунковий документ.

В аптеці ви можете розрахуватись за замовлення карткою або готівкою.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари