У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302 (Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Термометри у Дніпрі

Фото - Baby Team Термометр водяний Жирафа 7300
100.90 грн
Фото - Гігрометр ВІТ-1 (0+25)
Виробник: Склоприлад
314.80 грн
Фото - ПІРОМЕТР ІНФРАКР.ТЕРМ.HТ-820D
590.50 грн
Фото - ТЕРМОМ.ЦІФР. GAMMA THERMO SOFT
Виробник: Wenzhou Kangju
279.20 грн
Фото - Термометр Gamma Thermo Base
175.50 грн
Фото - Термометр Gamma Thermo Scan інфрачервоний безконтактний
Виробник: Медхауз Свіс ГМБХ ТОВ
673.00 грн
Фото - Термометр Gamma Thermo Soft
266.30 грн
Фото - Термометр HT-820D інфрачерво.
Виробник: ЛА МЕД ТОВ
548.90 грн
Фото - Термометр IGAR DT-01B електронний
70.90 грн
Фото - Термометр IGAR DT-K111A електронний гнучкий
101.90 грн
Фото - Термометр IGAR медичний безртутний футляр
86.90 грн
Фото - Термометр Longevita МТ-4218 електронний
177.50 грн
Фото - Термометр Medicare MPTI 010
Виробник: Medicare
113.90 грн
Фото - Термометр OMRON Flex Temp Smart
500.20 грн
Фото - Термометр ProMedica IRT інфрачервоний
1 641.60 грн
Фото - Термометр ProMedica модель Stick
Виробник: Веньчжоу Йосун Медікал Технолоджі Ко., Лтд., Китай
230.40 грн
Фото - Термометр віконний Липучка ТБ-3-М1
Виробник: Стеклоприбор
53.80 грн
Фото - Термометр віконний Сонячна парасолька ТПВ ісп.1
71.30 грн
Фото - Термометр водний В-1
Виробник: Склоприлад
59.10 грн
Фото - Термометр водний Сувенір В-2
Виробник: Стеклоприбор
63.30 грн

Якісні термометри для вас

Якщо вам потрібен сучасний і високоякісний термометр - ви звернулися до правильних людей! У нашій інтернет-аптеці http://receptika.ua/ кожен покупець зможе зробити оптимальний вибір та купити термометр на свій смак.

Важливо завжди мати під рукою прилад, який дозволяє контролювати температурні показники тіла - це чудова можливість визначити наявність захворювання та серйозних проблем з організмом. Сьогодні кожен покупець може підібрати ідеальний вимірювач температури, який відповідає його вимогам та купити продукцію в нашій інтернет-аптеці.

Особливості різних видів термометрів

Якщо розглядати ідеальні показники - варто виділити позначку в 36,6 С, це чудовий стан організму. Відхилення свідчать про те, що можливо, ви захворіли, чи виникли проблеми із внутрішніми органами. Варто дуже уважно ставиться до того, що вказує термометр. При формуванні аптечки для домашнього використання – включення до неї градусника навіть не обговорюється! Ціна на термометр варіюється в залежності від бренду виробника та технічним характеристикам.

Ртутні термометри

Дана модель користується величезною популярністю і сьогодні - дозволяє отримувати досить точні показники і вимірювати температуру різними методиками. Цей медичний атрибут має величезну кількість недоліків. Варто виділити лише основні з них. Градусники такого типу дуже тендітні - якщо скло розіб'ється - проблем не уникнути, оскільки ртуть є дуже небезпечним елементом. Не підійде для орального використання, особливо для маленьких дітей – вся справа у крихкості виробів, скло не може впоратися з високими навантаженнями. Ще одним істотним недоліком є величезна тривалість самої процедури вимірювання - це суттєво ускладнює життя батькам, уявіть собі, як виміряти таким приладом температуру у маленької дитини.

Електронні моделі

Універсальна і дуже популярна модель, яка має кілька переваг перед ртутними аналогами. Варто виділити міцність та швидкість вимірювання температури, а також універсальність використання. Прекрасно підійде для того, щоб виміряти температуру у маленької дитини. Відрізняється демократичною ціною.

Інфрачервоні моделі

Дорогий термометр, який відрізняється високою точністю і простотою вимірювання. Безконтактний спосіб ідеально підходить для дітей. Проте, висока вартість градусника робить їх недоступними для більшості сучасних споживачів. Швидко вимірює температуру, деякі моделі оснащені екранами, є сповіщення про закінчення процедури – ви почуєте спеціальний сигнал.

Є окрема класифікація градусників за методом кріплення:

  • Інфрачервоні термометри, які кріплять на лоб - дозволяють за 5 секунд отримати неймовірно точні результати. Можуть використовуватися безконтактно.
  • Вушні термометри – досить неточна модель, але дуже безпечна. Єдиним протипоказанням є застосування для вимірювання температури у новонароджених.
  • Ректальний градусник - унікальна модель із тонким кінчиком, яка дозволяє отримувати точні показники при мінімумі неприємних відчуттів.

Купити термометр в Україні можна на нашому сайті. Ціна градусника в Києві найбільш вигідна в нашій інтернет-аптеці.

Приєднуйся до нас у соц мережах:

Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.

Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.

Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари