У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302 (Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Перев'язувальні матеріали і лейкопластири у Дніпрі

Фото -
Виробник: Shiffa Plaster-Сирия
12.30 грн
Фото -
Виробник: Planet Medical Product
112.70 грн
Фото -
Виробник: Джиангсу Нанфанг Медикал
8.30 грн
Фото -
Виробник: LAUMA,Литва
141.60 грн
Фото -
Виробник: НордеПластю СІА
5.80 грн
Фото -
Виробник: Planet Medical Product
105.10 грн
Фото -
Виробник: Zhejiang Bangli Medical Product
264.10 грн
Фото - Бинт 10смх4.5м НорДікКогезів
Виробник: НордеПластю СІА
130.50 грн
Фото - Бинт 5смх4.5м НорДікКогезів
Виробник: НордеПластю СІА
67.90 грн
Фото - Бинт в'язаний Medicare медичний нестерильний 5 м х 10 см
20.50 грн
Фото - Бинт гіпс.10смх2.7м
Виробник: ТОВУкрвата,Україна
16.00 грн
Фото - БИНТ ГІПСОВИЙ ІГАР 10Х270
Виробник: Ігар ТОВ
17.20 грн
Фото - БИНТ ГІПСОВИЙ ІГАР 15Х270
Виробник: Ігар ТОВ
22.80 грн
Фото - БИНТ ГІПСОВИЙ ІГАР 20Х270
Виробник: Ігар ТОВ
27.70 грн
Фото - Бинт еласт. 8смх2м модель 2 Latex Free Лаума
189.50 грн
Фото - Бинт еласт.аутоадгез.Coban TM, 5см х4, 5 м, тілес. 1582
Виробник: ЗМ Deutschland GmbH,Німеччина
102.00 грн
Фото - Бинт еласт.мед.8смх2м з кліп.-застіб.
55.00 грн
Фото - бинт ЕЛАСТ.МЕД.КЛІПС.8СМX3.5М
Виробник: Торос-Групп
103.50 грн
Фото - Бинт еласт.серед.розтяж.10смх1м
Виробник: ТОВВІТАЛІ, Україна
31.80 грн
Фото - БИНТ ЕЛАСТ.СІТЧ.ТРУБЧ.15СМХ3СМ
Виробник: Торос-Групп
7.50 грн

Перев'язувальний матеріал застосовується під час виконання медичних маніпуляцій. Служить для фіксації, підтримки та захисту пошкоджених місць. Запобігає розвитку інфекції у відкритих порожнинах шкіри, що утворилися після операцій, травм або опіків. Використовується для осушення ран, видалення гною, тампонади, виготовлення різних пов'язок. Також багато перев'язувальних матеріалів знаходять застосування в побуті.

Особливості, характеристики перев'язувального матеріалу

До цього класу відносять такі вироби:

  • Бінти (з марлі, гіпсу, полімерних матеріалів). Їх застосовують для фіксації пов'язок на ранах або знерухомлення пошкоджених кінцівок (окремих ділянок). За типом виготовлення вони бувають трубчастими, еластичними.

  • Медичні марлі. Є напівпрозорою тканиною з особливим типом плетіння, виготовленою з бавовняної сировини, що характеризується поліпшеною здатністю до вбирання рідин. Застосовується для очищення ран від гною та крові.

  • Вату. Буває гігроскопічною чи компресійною. Виготовляється з бавовни чи очищеної целюлози. Посилює всмоктувальні характеристики пов'язок, компресів. Застосовується в гігієнічних, косметологічних цілях, в офтальмології, стоматології, інших галузях медицини та у побуті.

  • Лейкопластирі та пластирі. Бувають фіксуючими чи покривними. Використовуються у травматології, хірургії для закріплення пов'язок. Покривні моделі оснащуються абсорбуючою подушкою, просоченою дезінфікуючою речовиною, що перешкоджає проникненню забруднень та інфекції до відкритої рани, що не дає липкій частині прилипнути до пошкодженої шкіри.

  • Серветки. Застосовуються як підкладка при виготовленні захисних пов'язок для захисту пошкоджених ділянок тіла.

Перелічені вироби необхідні закриття відкритих ран, запобігання проникнення шкідливих мікроорганізмів, лікування місць поранень, іммобілізації пошкоджених суглобів, осушення ран від крові та нагноєнь.

Як вибрати перев'язувальні засоби

За способом виробництва перев'язувальні засоби поділяються на стерильні чи нестерильні. Стерилізацію піддаються бинти, серветки, медична марля. Для цього сировину перед упаковкою обробляють гарячою парою за температури не менше +119 градусів. Також стерилізація медичних перев'язувальних засобів може виконуватися інфрачервоним, газовим, радіаційним, плазмовим чи іншими сучасними методами.

Якщо ви підбираєте якісні перев'язувальні засоби, купити продукцію даного типу можна на сайті інтернет-магазину Receptika, де представлений широкий асортимент гігієнічної продукції, ліків, медичних засобів за вигідною ціною.

Купуючи перев'язувальні засоби в аптеці, зверніть увагу на тип виробу, призначення, матеріал виготовлення. Якщо у вас є питання щодо вибору, вартості виробів, ви можете скористатися за допомогою онлайн консультанта на сайті. Консультанти аптеки допоможуть знайти та оформити необхідний товар.

У каталозі Рецептика ви знайдете товари перевірених виробників із гарантією якості, які можна замовити з доставкою в Україну. Також у нас є великий вибір ліків, інших виробів для здоров'я та краси.

Приєднуйся до нас у соц мережах:

Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.

Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.

Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари