Вінниця
У кошику порожньо
вхід
Вінниця
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200мг саше №10 (10х1)- ціни у Вінниці
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200мг саше №10 (10х1)- ціни у Вінниці

  • Виробник:
  • Код АТХ:
  • Форма випуску:
    Порошок для орального розчину по 200 мг по 3 г у саше; по 10 саше у картонній коробці
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Температура зберігання:
    від 15°C до 25°C
  • Діюча речовина:
    Ацетилцистеїн
Немає в наявності
- самовивезення з точки видачі
адреса аптеки
аптека
ціна
Ціна при замовленні на сайті
кіль-сть
Щойно переглянули
Фото - Масло эвкалиптовое эфирное 10мл Вертекс
Виробник: ТОВ ФФ Вертекс, Україна
78.80 грн
Фото - Крем для рук і нігтів WELEDA (Веледа) Цитрусовий живильний 50 мл
Немає в наявності
Перейти
Фото - Реліф Q крем туба 25мл
Виробник: Фармдрайв ТОВ
Немає в наявності
Перейти
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари