
Інструкція до препарату Аерозоль-репелент Екстревел Класік від комарів 100мл
- Виробник:Jago-Pro Sp. z o.o, Польща
- Форма випуску:Аерозоль-репелент
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 5°C до 25°C
Засіб репелентний «Екстревел Класік (Extravel Classic ) Аерозоль-репелент від комарів» забезпечує захист від комарів, мокреців, мошок та інших комах – кровопивць.
Аерозоль протягом 4-5 годин надійно захищає від літаючих комах - комарів, мошок, мух і гедзів. Підходить для розпилення на шкіру і одяг з натуральних тканин.
Активні компоненти
В складі аерозолю є репелент (N, N-діетілтолуамід), завдяки чому забезпечує комбіновану дію - оброблення одягу відлякує комарів, мокреців, москітів, мошок та інших комах – кровопивць.
Переваги
- DEET 10%.
- Нанесення на шкіру та одяг.
- Захист до 3 годин.
- Не залишає жирних плям на одязі після використання.
Спосіб застосування
Забезпечує ефективний захист від укусів комарів, мокреців, мошок та інших комах-кровопивць до 3-х годин.
Струснути балон, розпилити аерозоль на долоню і нанести, не втираючи, на відкриті ділянки тіла. Можна наносити на одяг та спорядження з натуральних тканин.
Протипоказання
- Надзвичайно займистий аерозоль.
- Ємність під тиском. Може вибухнути під час нагрівання.
- Викликає подразнення шкіри.
- Викликає подразнення очей.
- Зберігати в місці, недоступному для дітей.
- Тримати подалі від тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого полум'я та іншого джерела запалювання. Не курити.
- Не розпилювати біля відкритого полум'я та іншого джерела запалювання.
- Не проколювати та не спалювати, навіть після використання.
- Захищати від сонячних променів. Не допускати нагрівання вище 50 0 С/122 0 F.
- При потраплянні на пошкоджені ділянки шкіри: промити великою кількістю розчину води з милом.
- При потраплянні в очі: промити великою кількістю води. Зняти лінзи, якщо Ви їх носите та якщо це легко зробити. Продовжити промивання.