Фемібіон Наталкер I таблетки №30 (30х1) у бліс.- ціни у Знам'янці
- Виробник:
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Вітамін В1, Вітамін В6, Аскорбінова кислота, Никотинамид, Вітамін Е, Пантотеновая кислота
Опис
Сучасні жінки часто харчуються нерегулярно і використовують різні дієти. Це призводить до того, що їх організм не отримує всіх необхідних вітамінів і мінералів. Напружена робота і прийом пероральної контрацепції можуть призводити до нестачі вітамінів з групи В та фолієвої кислоти.
Спосіб харчування жінки до вагітності, та під час вагітності особливо важливий, так як він впливає на здоров’я як матері, так і плоду.
Складові компоненти дієтичної добавки ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I зміцнюють організм жінки і збагачують щоденну дієту вітамінами і мінеральними речовинами. Дієтична добавка ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I – це комплекс 10 вітамінів і йоду. Склад препарату був розроблений для жінок, які планують вагітність, та вагітних зі строком вагітності до кінця 12 тижня. Підібрані належним чином компоненти дієтичної добавки ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I забезпечують основну порцію вітамінно-мінеральних добавок до щоденного раціону. Збільшена доза фолієвої кислоти в дієтичній добавці ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I необхідна для регулювання різних метаболічних процесів.
Дієтична добавка Фемібіон® Наталкер I містить фолієву кислоту та МЕТАФОЛИН®.
В організмі фолієва кислота перетворюється в біологічно активну форму. Медичні дані свідчать, що організм кожної другої жінки не може повністю перетворити фолієву кислоту в її активну форму. МЕТАФОЛИН® - це біологічно активна форма фолатів, що легко засвоюється. Завдяки цьому МЕТАФОЛИН® для організму більш доступний і засвоюється краще, ніж фолієва кислота. Фемібіон® Наталкер I містить фолієву кислоту та МЕТАФОЛИН® для забезпечення необхідного рівня фолатів в організмі вагітної жінки, навіть у тих жінок, організм яких не може повністю перетворити, і як наслідок, засвоїти фолієву кислоту.
Прийом фолієвої кислоти та її активної форми МЕТАФОЛИН®, жінкам, які планують вагітність, рекомендується починати мінімум за 6 тижнів, і продовжувати до кінця другого триместру вагітності. У годуючих грудьми жінок потреба в фолієвій кислоті вище. Після чотирьох місяців дефіциту фолієвої кислоти в дієті спостерігається виснаження її запасів в організмі.
Під час вагітності збільшується потреба у йоді, в основному в першому триместрі, до близько 200 мікрограмів на добу. Йод проникає також у грудне молоко матері, збільшуючи його втрату з організму. Правильне добове споживання йоду необхідно забезпечити прийомом препаратів йодистого калію в кількості 150 мкг для вагітних і годуючих грудьми.