Ферол капсули №60- ціни у Покровську
- Виробник:
Ефект досягається за рахунок комплексного впливу на репродуктивну систему чоловіка компонентів препарату, відомих своїми властивостями підвищувати якість насінної рідини. Синергетичний підхід, який використовується в якості основного принципу роботи препарату Ferall, надає набагато більш потужний ефект і забезпечує результат набагато вище, ніж при прийомі перерахованих діючих речовин окремо.
Діючі речовини
L-карнітин (амінокислота (вітамін В11 або вітамін Т).
Медичними дослідженнями доведено, що карнітин здатний покращувати якість репродуктивної функції чоловіків, а також той факт, що для нормальної роботи даної системи карнітин необхідний у великих концентраціях, в порівнянні з фактичним змістом його в секреті передміхурової залози. Крім того, доведено важливу роль карнітину в дозріванні сперматозоїдів, на підставі чого очевидною стає більш низька концентрація даної речовини у пацієнтів з безпліддям, в порівнянні зі здоровими чоловіками.
L-аргінін (1-аміно-4-гуанідіновалеріановая кислота).
Основний фармакологічний ефект даної, незамінної в організмі, амінокислоти пов'язаний з конвертацієй в молекули оксиду азоту (NО). Аргінін є найважливішим регулятором серцево-судинних, імунологічних, нейромедіаторних і печінкових функцій, а також займає найважливіше місце в репродуктивній системі. Відомо, що до 80% аргініну міститься в білках насінної рідини, а його дефіцит може бути причиною патозооспермії. Аргінін активно бере участь в роботі статевих органів і при цьому стимулює синтез тестостерону у чоловіків. Більш того, комбінація аргініну і альфа кетоглюкорату значно підвищує рівень оксиду азоту, що забезпечує більш виражену дію еректильної функції.
Цинк
Крім антиоксидантних властивостей даного мікроелемента і участі його в багатьох біохімічних процесах організму, цинк здатний підвищувати концентрацію сперми (тобто збільшувати кількість сперматозоїдов в одному мілілітрі), покращувати прогресивну рухливість сперматозоїдів і підвищувати рівень чоловічого гормону тестостерону, який відіграє ключову роль в сперматогенезі.
Вітамін Е (токофероли).
Є одним з найбільш відомих антиоксидантів. Він міститься в мембранах клітин і запобігає їх пошкодженню, нейтралізуючи пероксид водню та інші активні форми кисню. Крім того, вітамін Е знижує «важкість» окисного стресу в тканини тестикул (наслідком чого виступає підвищена рухливість сперматозоїдів) і позитивно впливає на здатність сперматозоїдів проникати в яйцеклітину in vitro.
Глутатіон та Селен
Зазначені мікроелементи є ефективними окислювачами вільних радикалів і, за даними багато-чисельних досліджень, в комплексі забезпечують істотне поліпшення рухливості сперматозоїдів.
Коензим Q10 (кофермент Q10 (убіхінон).
Близький за своєю будовою до вітамінів К і прісутній в більшості тканин людського організму. Він має антиоксидантні властивості і захищає організм від негативного впливу вільних радикалів. Кофермент Q10 ефективний при високих фізичних навантаженнях, забезпечує організм енергіею, підвищує витривалість людини. Препарати, що містять кофермент Q10, здатні сповільнювати процес старіння, підтримуючи здатність клітин виробляти енергію. Доведено, що призначення коензиму Q10 чоловікам з ідіопатичною патозооспермією призводить до зростання кількості рухливих сперматозоїдів, що в свою чергу, збільшує ймовірність запліднення ними яйцеклітини.
Фолієва кислота (вітамін В9)
Життєво важлива для розвитку клітин і клітинного ділення (в тому числі виробництва клітин крові), а також для поліпшення метаболізму нервової тканини. Даний елемент бере участь в тому числі і в роботі коронарної системи. Позитивний вплив фолієвої кислоти на організм давно вивчено і описано в науковій літературі. Більш того, в умовах недостатньої кількості вітамінів в продуктах харчування, що актуально сьогодні, рекомендується її регулярне додаткове вживання.
Солодка гола (Glycyrrhiza glabra), Сімейство Бобові (Fabaceae).
Кореневища цієї рослини містять тритерпеновий сапонін (гліциризин - до 23%), флавоноїди полісахаріди (крохмаль, пектинові речовини - до 27%), комплекс інших корисних речовин, чим зумовлене їх широке використання в медицині. У зв'язку з перерахованими властивостями, сучасне застосування екстракту кореня солодки досить поширене в урологічній практиці, в тому числі при аденомі, порушенні сексуальної функції, хронічному простатиті, хронічної надниркової недостатності і як загальний тонізуючий засіб.