ЛактоБіо ентеросгель саше №10- ціни у Марганці
- Виробник:
- Форма випуску:Саше
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Лактулоза, Гідрогель метилкремнієвої кислоти
ЛактоБіо Ентеросгель містить кремнієвий сорбент - гідрогель метилкремнієвої кислоти. За рахунок пористої поверхні гідрогель метилкремнієвої кислоти має велику питому площину поверхні та високу адсорбційну ємкість. За рахунок цього відбувається сорбція (тобто зв'язування на поверхні) різноманітних токсичних речовин та мікробних токсинів та їх виведення з організму природним шляхом.
Існують даня кліничних досліджень, що продемонстрували ефективність гідрогеля метилкремнієвої кислоти в корекції дисбіозу кишечника, при станах, що супроводжуються інтоксикацією та порушеннях моторної функції шлунково-кишкового тракту (діарейному синдромі), спричинених інфекційними чинниками, захворюваннях печінки.
ЛактоБіо Ентеросгель містить в своєму складі лактулозу, яка є пребіотиком. Пребіотики - це речовини, що являються поживним середовищем для корисних, притаманних людському організму, мікроорганізмів. При порушенні їх кількісного та якісного складу - дисбактеріозі - спостерігається схильність до розвитку різноманітних захворюваннях, наприклад алергізації організму, дерматологічних захворюваннях, хвороб шлунково-кишечного тракту, тощо.
Пребіотики сприяють нормалізації кількісного та якісного складу мікрофлори шлунково-кишечного тракту. Їх традиційно застосовують для запобігання дисбактеріозу. Серед мікроорганізмів, що населяють шлунково-кишечний тракт існує певний антагонізм: корисні бактерії перешкоджають розвитку хвороботворних. У випадку дисбактеріозу переважають хвороботворні бактерії.
Окрім того, лактулоза володіє здатністю нормалізовувати моторну функцію кишківника при закрепах. У товстому кишечнику під впливом кишкової мікрофлори лактулоза трансформується в низькомолекулярні (молочна, оцтова) органічні кислоти, внаслідок чого знижується рН і відбуваються осмотичні зміни, які стимулюють перистальтику товстого кишечнику. Разом із цим збільшується об'єм калових мас та нормалізація їх консистенції, що сприяє покращанню фізіологічної дефекації.
Існують дані, що при печінковій недостатності лактулоза зв'язує продукти розпаду білка та зменшує їх утворення за рахунок зниження рН і пригнічення росту протеолітичних бактерій.
Завдяки стимуляції бурхливого росту біфідобактерій в кишківнику відбувається пригнічення росту хвороботворної мікрофлори кишківника і, як наслідок, зменшення інтоксикації продуктами їх метаболізму.
Лактулоза не всмоктується і негідролізується в шлунку і тонкому кишківнику внаслідок відсутності в організмі специфічного ферменту. Потрапляючи у товстий кишечник, стимулює перистальтику і сприяє усуненню закрепу.
Застосування кремнієвого сорбенту - гідрогелю метилкремнієвої кислоти та пребіотика показане при несприятливих екологічних умовах, під час подорожей, при вживанні неякісних харчових продуктів та води; як джерело олігосахариду - для нормалізації складу кишкової флори, для видалення з організму екзо- та ендогенних токсинів при побутових, промислових та харчових отруєннях, зловживанні алкоголем.