Інструкція до препарату ЛедіВіста Прегнал капсули №30
- Виробник:ЭУБИОН КОРПОРЕЙШН СП. З.О.О. ПОЛЬША
- Лікарська форма:Капсули
- Форма випуску:Капсули, по 10 капсул у блістері, 3 блістери в картонній коробці.
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
Склад
1 капсула містить: основні речовини: риб'ячий жир - 438,6 мг (mg), у т.ч. докозагексаєнова кислота (ДГК) - 250,0 мг (mg), елементарне залізо - 30,0 мг (mg), фолати - 800,0 мкг (µg), зокрема фолієва кислота - 400,0 мкг (µg) та кальцієва сіль (6S)-5-метилтетрагідрофолієвої кислоти - 400,0 мкг (µg), йод (у формі йодиду калію) - 200,0 мкг (µg), холекальциферол (вітамін D3) - 50,0 мкг (µg) (2000 МО (IU)); допоміжні речовини: соняшникова олія, тальк, діоксид кремнію, карбонат кальцію, гліцерин; оболонка капсули: желатин, барвник Понсо 4R (E 124)
Без ГМО. Не є лікарським засобом
Опис
ЛедіВіста Прегнал – формула здорової вагітності. Комплекс вітамінів та поживних речовин для сприяння нормального перебігу вагітності та розвитку дитини.
Поліненасичені жирні кислоти (омега-3 ПНЖК) відіграють важливу роль у перебігу вагітності та формуванні плоду. При дефіциті омега-3 ПНЖК підвищується ризик перинатальної патології, порушень розумового та фізичного розвитку плода, вроджених вад нервової системи, зору, серця, ускладнень під час вагітності. Омега-3 ПНЖК при плануванні вагітності сприяють покращенню дозрівання статевих клітин (яйцеклітин, сперматозоїдів), підвищенню ймовірності запліднення та нормалізації процесу запліднення.
Омега-3 ПНЖК під час вагітності сприяють формуванню, дозріванню і правильному функціонуванню плаценти; покращенню кровообігу у плаценті; зменшенню ризиків її передчасного відшарування; також сприяють нормалізації перебігу вагітності, зменшенню ризиків розвитку гестозів (токсикозів), невиношування вагітності і передчасних пологів, плацентарної недостатності, затримки внутрішньоутробного розвитку плода. В післяпологовий період споживання омега-3 ПНЖК знижує ризик розвитку післяпологової депресії, сприяє покращенню настрою, пам'яті, регуляції обмінних процесів.
Докозагексаєнова кислота (ДГК) належить до групи омега-3 ПНЖК, які не синтезуються в організмі людини. Під час вагітності і в період годування груддю потреба організму в ДГК зростає, що надходить з харчових джерел, є недостатньою. Споживання ДГК жінкою під час вагітності та годування груддю сприяє належному розвитку сітківки ока, нервової та імунної систем плода та новонародженого. Формування головного мозку плода відбувається до 9-го тижня вагітності, тому жінкам, які планують материнство, рекомендується приймати ДГК ще до зачаття. ДГК проникає через плаценту від матері до плода, а також виділяється в грудне молоко.
Фолати необхідні жінкам, які планують вагітність, і вагітним, оскільки низький рівень фолатів у матері є фактором ризику для розвитку дефектів нервової трубки у плода. Дефіцит фолатів призводить до цілого спектру різних аномалій мозку, кінцівок, вух, сечовидільної системи, а також формування розщілини верхнього піднебіння, вад серцево-судинної системи плоду. Для нормального внутрішньоутробного розвитку і росту плода важливим фактором є достатня концентрація фолатів в організмі майбутньої матері. Рекомендується щоденний прийом фолієвої кислоти до настання вагітності, під час вагітності та в період годування груддю. Фолати відіграють важливу роль в обміні амінокислот, синтезі білка та нуклеїнових кислот (насамперед ДНК та РНК) та відновленні хромосом. Сприяють виробленню деяких гормонів та гормоноподібних речовин, синтезі нейромедіатоів, беруть участь у процесах росту і ділення клітин, сприяють нормальному формуванню органів плода, є необхідними для формування і роботи кровотворної та імунної систем, процесів детоксикації організму. Фолати сприяють зниженню рівня гомоцистеїну крові, що впливає на покращення мікроциркуляції крові, зокрема в плаценті. Фолати сприяють засвоєнню вуглеводів, покращенню вироблення енергії в клітинах, беруть участь в регуляції рівня цукру в крові, сприяють підвищенню чутливості клітин до інсуліну. Прийом фолатів допомагає зменшувати відчуття втоми та підтримувати фізіологічні функції організму жінки у періоди вагітності та годування груддю. Метилтетрагідрофолат (5-MTHF) - активна метаболічна форма фолієвої кислоти (вітамін В9), яка безпосередньо засвоюється клітинами і не потребує перетворень в організмі. Застосування метилтетрагідрофолату важливо для жінок з недостатнім засвоєнням фолієвої кислоти.
Залізо необхідне для синтеза еритроцитів і гемоглобіну, бере участь в транспортуванні кисню до клітин всіх систем організму, функціонуванні імунної системи, діленні клітин. Залізо сприяє нормальному обміну речовин, зменшенню втоми і слабкості.
Вітамін D бере участь у фосфорно-кальцієвому обміні, регуляції функцій нервової системи та підтримки репродуктивної функції. Сприяє нормальному засвоєнню кальцію і фосфору в організмі, покращує формування кісткових тканин, бере участь у діленні клітин. Сприяє підтримці необхідного рівня кальцію в крові, зубах і кістках, покращенню психоемоційного стану. Дефіцит вітаміну D може бути одним із факторів, що призводить до передчасного виснаження яєчників, спостерігається у жінок із синдромом полікістозних яєчників (СПКЯ), особливо в тих, які мають надмірну масу тіла чи ожиріння, також впливає на формуванню скелету плода та ризик розвитку рахіту в новонародженої дитини.
Йод сприяє нормалізації функціонування щитоподібної залози та виробленню її гормонів, покращенню роботи нервової системи, підтриманню когнітивних функцій, забезпеченню належного енергетичного обміну та допомагає зберігати шкіру здоровою. У період вагітності або годування груддю потреба у йоді підвищена, тому достатнє надходження йоду в організм особливо важливе. Йод сприяє нормальному розвитку когнітивної функції та росту у дітей. Тому, ще до вагітності слід забезпечити достатній запас йоду в організмі.
Рекомендації щодо застосування
В якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело омега-3 поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), фолатів, йоду та вітаміну D для покращення репродуктивної функції у жінок, підтримки здоров'я та гарного самопочуття вагітної жінки, а також для нормального росту і розвитку плода з моменту зачаття та впродовж всієї вагітності, для відновлення організму жінки в післяпологовий період, для загального зміцнення організму та покращення обмінних процесів.
Спосіб застосування
Жінкам репродуктивного віку при плануванні вагітності, в період вагітності та грудного вигодовування по 1 капсулі на добу після їжі, запивати достатньою кількістю води.
Тривалість курсу споживання та його повторення визначає лікар індивідуально.
Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.
Протипоказання
Індивідуальна чутливість до компонентів.
Застереження
Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Припиніть використання у разі виникнення будь-яких непередбачуваних реакцій та зверніться до лікаря. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Різноманітне, збалансоване харчування та здоровий спосіб життя є необхідними складовими для підтримання здорового стану організму.
Умови зберігання
Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C.
Форма випуску
Капсули, по 10 капсул у блістері, 3 блістери в картонній коробці.
Маса капсули: 1418 мг (mg) ± 7,5%.
Термін придатності
3 роки.
Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Виробник
Виробник / відповідальний за випуск серії: ТОВ «Еубіон Корпорейшн», вул. Сармацька 11, Варшава, Польща, 02-972.
Імпортер: ТОВ «БУСТ ФАРМА», Україна.