Інструкція до препарату Олія пачулієва 10мл
- Виробник:
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
Cтатеве безсилля, фригідність, імпотенція, оперізуючий лишай, простуда, герпес, грип, дрябла шкіра, розумова та фізична втома. Усуває депресії, екземи, алергії, грибкові інфекції, дерматомікоз стопи, дерматити. Сильний еротичний засіб (афродизіак).
Одержують методом гідродистиляції з сухого ферментованого листя трав’янистого чагарника пачулі, що росте в тропічній Азії. Має бальзамовий, терпкий, гіркуватий, димно-деревний нічний запах.
Дія
- з давніх часів вважали основними ліками від укусів змій;
- антибактеріальна, противірусна, антисептична, мікосептична;
- підвищує пружність м’язів бюста, живота і стегон;
- активізує розумову діяльність, знімає відчуття страху;
- прекрасний афродизіакальний засіб, створює атмосферу інтиму;
- фіксатор запахів, ароматизатор приміщень і дезодорант;
- відлякує міль.
Рекомендації щодо застосування
- Ідеальний засіб для догляду за сухою, в’янучою шкірою.
- вугрові висипи, рани і садна, тріщини на шкірі, алергічний дерматит;
- для зміцнення волосся і усунення лупи;
- целюліт;
- грип, герпес, оперізуючий лишай, грибкові ураження шкіри стоп;
- укуси комах і змій.
Спосіб застосування
Нерозбавлену пачулієву ефірну олію наносити на місця укусів змій і комах. Добре поєднується з іланг-іланговою, неролієвою або бергамотовою, жасминовою і трояндовою ефірною оліями, взятими в рівних пропорціях, створюючи афродизіакальні композиції. Композиція з розмариновою і геранієвою (співвідношення 1:1:1) ефірною олією показана при гострих респіраторних захворюваннях, використовується як гормонотропний і регулюючий емоційний фон засіб. Ці композиції можуть з успіхом застосовуються для збагачення косметичних засобів, масажу, ванн і в аромалампах.
Збагачення косметичних засобів
5-7 крапель пачулієвої олії або одну з композицій ефірних олій змішати з 10-15 г (мл) основи (крему, лосьйону, тоніка, шампуня і інші).
- Масаж: 6-8 крапель пачулієвої олії або одну з композицій олій змішати з 1-2 столовими ложками будь-якої рослинної олії (жожоба, мигдалевої, персикової, виноградних кісточок і інші) або вибраного Вами крему.
- Ванни: у наповнену ванну (36-37°C) додати 4-6 крапель пачулієвої олії або однієї з композицій олій, заздалегідь змішаних з 1 столовою ложкою емульгатора (молока, меду, морської або кухонної солі). Тривалість процедури 10-20 хвилин.
- Компреси: 3-4 краплі ефірної олії на 1 склянку води (при мікозах).
- Ароматизація приміщення: 3-5 крапель пачулієвої олії або одну з композицій олій додати в аромалампу, заправлену водою, і запалити свічку. Аромат наповнить приміщення. За відсутності аромалампи олію можна нанести на серветку або додати в горнятко з гарячою водою і помістити її на радіатор опалювання. Використовується проти молі шляхом обприскування шаф: 7 крапель пачулієвої олії на 1 столову ложку етилового спирту (70-90%) або горілки.
Протипоказання
Індивідуальна непереносимость пачулі. Не бажано застосовувати в останні тижні вагітності.
Умови зберігання
Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.