Озокерит засіб для аплікацій 450г- ціни у Олександрії
- Виробник:
- Форма випуску:Засіб для аплікацій
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
Озокерит - воскоподібна маса від темно-коричневого до чорного кольору - речовина нафтового походження.
Озокеритові аплікації позитивно впливають на запальні процеси, прискорюють відновні процеси, підвищують імунні показники, нормалізують тонус вегетативної нервової системи, стимулюють кровообіг. Включення аплікацій озокериту в лікувальний комплекс підвищує ефективність курортної терапії при лікуванні патології органів травлення, сечовиділення і обміну речовин. Дія озокериту на організм складається з температурного, механічного та хімічного факторів. Крім того, численні хімічні компоненти озокериту і можливість їх проникнення через шкіру викликають суттєві зміни в загальній реактивності організму.
Озокерит має дуже низьку теплопровідність, високу теплоємність і теплоутримуючу здатність. Конвекційна передача тепла в озокериті виражена слабо, тому при нанесенні його на шкіру швидко утворюється шар, температура якого близька до температури шкіри, і передача тепла в організм з верхніх шарів відбувається дуже повільно. Механічний фактор дії озокериту обумовлений його здатністю при застиганні зменшуватися в обсязі на 10-12%, що супроводжується легким стисканням підлеглих тканин (компресійна дія). Це сприяє більш глибокому поширенню тепла.
Найбільш виражена компресійна дія озокериту при кругових аплікаціях, коли ділянка тіла охоплюється з усіх боків, наприклад, на кінцівках, при цьому зменшується набряк тканин, оскільки завдяки потужній термічній обробці поліпшується відтік тканинної рідини і лімфи. Хімічна дія озокериту обумовлена наявністю в ньому біологічно активних речовин (надають естрогеноподібну, ацетілхоліноподібну дію), здатних проникати через неушкоджену шкіру в організм і, вступаючи в гуморальное русло, викликати парасимпатикотонічний ефект. У озокериті містяться також речовини, що володіють антибіотичними властивостями.
Встановлено, що озокерит може надавати протизапальну, розсмоктуючу, болезаспокійливу, антисептичну, десенсибілізуючу дію, стимулює процеси регенерації.
Рекомендації щодо застосування
- захворювання суглобів і хребта дистрофічного і запального характеру в підгострій або хронічній стадії;
- наслідки пошкодження опорно-рухового апарату;
- захворювання і травми периферичних нервів, спинного мозку;
- захворювання внутрішніх органів (хронічна пневмонія, плеврит, гепатит, холецистит, гастрит, коліт, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки);
- хронічні та підгострі запальні захворювання жіночої статевої сфери, вторинне безпліддя;
- хронічні запальні захворювання вуха, горла, носа;
- хвороби шкіри;
- захворювання периферичних судин кінцівок в початкових стадіях, хронічний тромбофлебіт.