У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
Парацетамол Бебі сироп фл.100мл Здоров'я- ціни у Марганці
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Парацетамол Бебі сироп фл.100мл Здоров'я- ціни у Марганці

  • Виробник:
  • Код АТХ:
  • Форма випуску:
    Суспензія оральна 120 мг/5 мл по 50 мл або по 100 мл у флаконі, по 1 флакону разом з дозуючим пристроєм у картонній коробці; по 5 мл або 10 мл у саше,
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Діюча речовина:
    Парацетамол
Немає в наявності
- самовивезення з точки видачі
адреса аптеки
аптека
ціна
Ціна при замовленні на сайті
кіль-сть
Щойно переглянули
Фото - Доппельгерц актив Куркумін + вітамін D капсули №30
Виробник: Квайссер Фарма ГмбХ і Ко, Німеччина
Немає в наявності
Перейти
Фото - СТОП КОМАР спрей від комарів 95мл
Виробник: ТОВ "МНВО "БІОКОН"
88.40 грн
Фото - Ингалятор ультразвуковой OMRON NE U22- Е
Немає в наявності
Перейти
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари