У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
Парацетамол сироп 120мг/5мл фл.100мл- ціни у Першотравенську
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Парацетамол сироп 120мг/5мл фл.100мл- ціни у Першотравенську

  • Виробник:
  • Лікарська форма:
    Сироп
  • Форма випуску:
    По 50 мл у флаконі, пo 1 флaкoнy в пaчцi з дозувальною ложкою; по 100 мл у флаконі або у банці, по 1 флакону або банці в пачці з дозувальною ложкою
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Діюча речовина:
    Парацетамол
Немає в наявності
- самовивезення з точки видачі
адреса аптеки
аптека
ціна
Ціна при замовленні на сайті
кіль-сть
Щойно переглянули
Фото - Армадин Лонг таблетки пролонгованої дії 300 мг блистер №40
Виробник: МИКРОХИМ НПФ ООО УКРАИНА РУБЕЖНОЕ
Немає в наявності
Перейти
Фото - ВІТАМІН А капсули м'як. по 100000 МО №50
Виробник: ТОВ Фармацевтична компанія Здоровя, м. Харків, Україна
Немає в наявності
Перейти
Фото - Диклофенак-З форте гель 3% туба 50г
Виробник: Фармацевтична компанія Здоров`я ТОВ
Немає в наявності
Перейти
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари