Южноукраїнськ
У кошику порожньо
вхід
Южноукраїнськ
0-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру пн-пт з 8:00 до 17:00, сб,нд-вихідний
ПАРАЦЕТАМОЛ ТАБ.0.2Г №10- ціни у Южноукраїнську
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

ПАРАЦЕТАМОЛ ТАБ.0.2Г №10- ціни у Южноукраїнську

  • Виробник:
  • Код АТХ:
  • Лікарська форма:
    Таблетки
  • Форма випуску:
    Таблетки по 200 мг по 10 таблеток у блістерах
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Температура зберігання:
    від 15°C до 25°C
  • Діюча речовина:
    Парацетамол
Немає в наявності
- самовивезення з точки видачі
адреса аптеки
аптека
ціна
кіль-сть
Щойно переглянули
Фото - Нутрілон 2 Кисломолочний 400г
Немає в наявності
Перейти
Фото -
Виробник: Canpol Babies
Немає в наявності
Перейти
Фото - Диклофенак натрия капсулы 25мг №30 Здоровье Народу
Виробник: ТОВ ХФП Здоровье народу
Немає в наявності
Перейти
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари