У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
Парацетамол-Вішфа 120мг/5мл флакон 90мл- ціни у Соледарі
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Парацетамол-Вішфа 120мг/5мл флакон 90мл- ціни у Соледарі

  • Виробник:
  • Код АТХ:
  • Форма випуску:
    Сироп 120 мг/5 мл по 60 мл або по 90 мл у банці з дозуючою скляночкою в пачці
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Температура зберігання:
    від 15°C до 25°C
  • Діюча речовина:
    Парацетамол
Немає в наявності
- самовивезення з точки видачі
адреса аптеки
аптека
ціна
кіль-сть
Щойно переглянули
Фото - Підгузки Abri-Form Premium L1, (100-150 см), 2500 мл, 26 од. (№2)
Немає в наявності
Перейти
Фото - Тест-смужки для тестування рівня глюкози в крові Wellion Luna №50
Виробник: МЕД ТРАСТ Хандельсгез м.б.х, Австрія
Немає в наявності
Перейти
Фото - Sample Hydration Cream Mask 8 ml арт.30615209
Немає в наявності
Перейти
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари