Інструкція до препарату Пов'язка гідроколоїдна Hartmann Hydrocoll 15 см х 15 см стерильна №1
- Виробник:
- Форма випуску:Пов'язка гідроколоїдна
- Умови відпуску:Без рецепта
Гідроколоїдна пов'язка Гідроколл (Hydrocoll) - гідроколоїдна пов'язка, що самофіксується з напівпроникним, перешкоджаючим проникненню мікроорганізмів і води верхнім шаром; шляхом перетворення в гель гідроколоїдна частина пов'язки сприяє створенню вологого середовища в рані; прискорює очищення рани, стимулює процес грануляції та епітелізації; не подразнюючи рани, безболісно видаляється.
Лікування чистих неінфікованих хронічних і поверхневих і площинних ран, що довго заживають для інтерактивної терапії ран у вологому середовищі, особливо хронічних, клінічно неінфікованих, тих ран, що погано гояться, наприклад, при трофічних виразках, пролежнях, при лікуванні опіків другого ступеня, а також для стимулювання процесів епітелізації в місцях взяття розщеплених шкірних трансплантатів, при саднах.
Гідроколл має напівпроникний верхній шар, що перешкоджає проникненню мікроорганізмів і води. Це сприяє створенню в рані вологого середовища, прискорює очищення і стимулює процес грануляції та епітелізації. Пов'язка не подразнює рану і вільно безболісно видаляється.
Спосіб застосування
Пов'язки Гідрокол накладають наступним чином:
- видаляють захисний папір;
- підганяють під розмір рани так, щоб вона перекривала поверхню рани на 1-2 см;
- накладають на рану, добре притиснувши по краях.
Перев'язки можна робити не частіше 1 разу на 2-5 днів. На курс лікування знадобиться 2-5 пов'язок. У рані пов'язка може знаходитися не довше 7 діб. Курс лікування в середньому вимагає від 2 до 5 пов'язок. Якщо колір пов'язки зміниться, вона стане більш блідою або здуття пошириться на поверхню рани, пов'язку треба замінити.
Для видалення пов'язки її обережно піднімають за краї і знімають. На рани може залишитися гідроколоїдний гель, який видаляють, промиваючи рану.
Протипоказання
Не рекомендується накладати гідроколоїдну пов'язку розміром 10×10 см на відкриті кістки, м'язи та сухожилля. Її не застосовують для лікування опіків III ступеня, інфікованих ран і при наявності в рані грибкової інфекції.