Проталіс ТанДем пор. саше №30- ціни у Маріуполі
- Виробник:Дельта Медікел Промоушнз АГ
- Лікарська форма:Саше
- Форма випуску:30 саше, упакованих у картонну коробку
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Вітамін D3, Мио-инозитол, D-киро-инозитол
Рекомендації щодо застосування:
Рекомендовано як дієтична добавка до раціону харчування, як додаткове джерело інозитолів, вітаміну D та метилфолату для покращення функціонування репродуктивної системи жінки, комплексного відновлення та покращення фертильності у жінок з ановуляторним безпліддям і синдромом полікістозних яєчників (СПКЯ), а також для сприяння кращому розвитку ембріона.
Компоненти, що входять до складу дієтичної добавки Проталіс Тандем/Protalis TanDem:
Мiо-iнозитол. Природний сенсибiлiзатор iнсулiну, який позитивно впливає на підвищення фертильності, сприяє покращенню ядерно-цитоплазматичного дозрiвання ооцитiв, якості яйцеклітин, фолiкулярного середовища, збільшенню ембріонів високої якості, що може позитивно позначатися на результатах ДРТ (допомiжних репродуктивних технологiй) у жiнок із СПКЯ. Інозитол сприяє нормалізації овуляції та відновленню спонтанної овуляції, вплив міо-інозитолу може нормалізувати регулярність менструального циклу у жінок із СПКЯ, що науково обґрунтовано останніми дослідженнями. Сприяє усуненню проблем зі шкірою, таких як акне, себорея та гірсутизм (надлишкове оволосіння за чоловічим типом).
D-кіро-інозитол. Підвищує ефективність міо-інозитолу (у співвідношенні 1:40). D-кіро-інозитол задіяний у обміні речовин, сприяє зниженню підвищеного рівня андрогенів та тригліцеридів. Нестача D-кіро-інозитолу призводить до порушення вуглеводного обміну та інсулінорезистентності (нечутливість тканин та клітин організму до інсуліну). Отже, застосовувати D-кіро-інозитол можна для сприяння зменшенню проявів гіперандрогенії, інсулінорезистентності, метаболічного синдрому та задля первинної профілактики гестаційного цукрового діабету у пацієнток із СПКЯ.
Фолiєва кислота. У формi метилфолату сприяє нормалiзацiї гормонального фону, відновленню фертильної функції в жінок, корегуванню різних патологічних станів при синдромi полiкістозних яєчників. Відіграє важливу роль у фолатному циклi, знижуючи ризик невиношування вагітності та передчасних пологів, патології плаценти, затримки внутрішньоутробного розвитку плода, розвитку дефектів нервової трубки. Саме метилфолат є активною формою з високою бiодоступнiстю та засвоюється органiзмом незалежно вiд генетичних варіантів фолатперетворювальних ферментiв.
Метилфолат бере участь у процесі клітинного поділу, що необхідно для росту та розвитку кровотворної та імунної систем.
Фолієва кислота також необхідна для створення та підтримки у здоровому стані клітин, тому її наявність особливо важлива у періоди швидкого розвитку організму – на стадії раннього внутрішньоутробного розвитку та в ранньому дитинстві. Також вона бере участь у формуванні нервової системи плода, необхідна для поділу клітин, росту та розвитку всіх органів і тканин, нормального розвитку ембріона та процесів кровотворення.
Метилфолат відіграє важливу роль у метаболізмі амінокислот, синтезі білка та нуклеїнових кислот (насамперед, у продукції ДНК та РНК) та репарації хромосом. Також фолієва кислота бере участь у створенні нових клітин, включаючи ооцити, і тому вона особливо важлива для жінок із синдромом полікістозних яєчників.
Вiтамiн D3. Беручи до уваги останні дослідження, жінки із СПКЯ частіше мають дефіцит саме вітаміну D3, який є важливим компонентом для гормонального відновлення. Це «стероїдний гормон», що бере участь у процесі поділу клітин та є активатором цитозольних і ядерних рецепторів клітин ембріональних тканин. Допомагає гормонам здійснювати експресію чи супресію генів, що контролюють синтез ферментів, рецепторів, які регулюють клітинний цикл: поділ, дозрівання, диференціацію клітин.
Дефіцит вітаміну D призводить до порушення кальцієвого обміну та атрезії фолікулів; через нестачу вітаміну D в організмі знижується рівень глобуліну, що зв’язує статеві гормони (ГЗСГ), й одночасно зростає рівень андрогенів; зниження концентрації вітаміну D зумовлює зменшення рівня кальцитріолу, внаслідок чого порушується секреція інсуліну й виникає інсулінорезистентність (фактор ризику СПКЯ). Додаткове застосування вітаміну D у жінок із СПКЯ дає змогу гармонізувати роботу ендокринної й репродуктивної систем та сприяти зниженню ризику прогресування захворювання.