Серралізин капсули №30- ціни у Шостці
- Виробник:
- Форма випуску:Капсули
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Метилсульфонилметан
Серратіопептидаза, що входить до складу, є протеолітичним ферментом, який виділений з непатогенної кишкової бактерії Serratia E15. Їй властива фібринолітична, протизапальна та протинабрякова активність. Крім зменшення запального процесу, серратіопептидаза сприяє ослабленню болю внаслідок блокування вивільнення больових амінів із запалених тканин. Серратіопептидаза зв'язується у співвідношенні 1:1 з альфа-2-макроглобуліном крові, який маскує антигенність, але зберігає її ферментативну активність. Потім поступово у місці запалення вона перетворюється на ексудат і, відповідно, її рівень у крові зменшується. Серратіопептидаза безпосередньо зменшує дилатацію (розширення) капілярів та контролює їх проникність завдяки гідролізу брадикініну, гістаміну та серотоніну. Також серратіопептидаза блокує інгібітори плазміну, таким чином сприяючи фібринолітичній активності плазміну. Завдяки зменшенню набряку та покращенню мікроциркуляції серратіопептидазу сприяє виділенню мокротиння.
Ферментативна активність Серратіопептидази в 10 разів вище, ніж у α-хімотрипсину. Вона дуже ефективно гідролізує медіатори запалення поліпептидної природи (брадикінін та ін.), фібрин, але не надає значного впливу на білки живого організму, такі як альбумін і α- і γ-глобулін. Серратіопептидаза не розщеплює фібриноген, тому не впливає на процеси згортання крові. Серратіопептидаза добре проникає у місця запалення, лізує некротизовані тканини та продукти їх розпаду, зменшує гіперемію та прискорює проникнення та активність антибіотиків. Серратіопептидаза зменшує в'язкість слини та відокремлюваного з носа, тим самим полегшуючи їх видалення.
Метилсульфонілметан має протизапальні властивості, що зумовлюють його ефективність при гнійно-запальних процесах будь-якої локалізації, має репаративні властивості, що прискорює регенерацію. Метилсульфонілметан посилює протизапальну дію Серратіопептидази.