Риболізин Фрі р-н офтальмологіч.фл.10мл- ціни у Кам'янське
- Виробник:
- Форма випуску:Розчин
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Натрію гіалуронат
RIBOLISIN® free (Риболізин Фрі) – ізотонічний офтальмологічний розчин, оптимізований для захисту і відновлення структур рогівки після різних видів хірургічних втручань та пілся діагностичних процедур.
Рибофлавін (вітамін В2) забезпечує високий захист епітелію від різних видів стресу, захищає око від синього спектру світла та УФ-випромінення, у тому числі під час операцій крослінкінгу. Бере участь у різноманітних біохімічних реакціях і грає ключову роль у розвитку та підтримці епітеліальних клітин і строми рогівки, оскільки відсутність рибофлавіну призводить до зниження кількості кератоцитів, щільності екстрацелюлярного матриксу і зв’язків між волокнами колагену. Рибофлавін має важливе значення в енергетичних процесах клітин, є кофактором ферментативних реакцій, що поліпшують ефективність поглинання амінокислот. Дозволяє підтримувати фізіологічний стан строми.
Амінокислоти, що є складовими RIBOLISIN® free (Риболізин Фрі), забезпечують субстратами нові клітинні ділення та позаклітинний матричний синтез. Зокрема, лізин і лейцин мають основоположне значення для структурної стійкості колагену у стромі. Амінокислоти поліпшують трофіку поверхні ока, перешкоджають запально-подразнювальним реакціям.
L-пролін є одним з компонентів колагенового білку – основи всіх тканин в організмі людини. Підтримує в нормальному стані сполучні тканини склери ока, рогівки та судин.
L-гліцин є центральним нейромедіатором гальмівного типу дії, поліпшує метаболічні процеси. Посилює продукцію ГАМК. Надає позитивний вплив при м’язових дистрофіях.
L-лізин бере участь у синтезі колагену, а саме у формуванні колагенових фібрил, що важливо для загоєння рогівки. Чинить протизапальну, протинабрякову, знеболюючу дію, підвищує тонус судин та функцію фагоцитів, активує клітинний і гуморальний імунітет, процеси біосинтезу амінокислот, їх попередників і метаболітів.
L-лейцин незамінна амінокислота, що приймає участь у синтезі білка, завершує процес регенерації і відповідає за прозорість рогівки.
Кислота гіалуронова є мукополісахаридом, має мукоадгезивну і в’язко-пружну дію, здатність прилипати до клітин поверхні очей, тим самим захищаючи, змащуючи та зволожуючи їх. Знижує осмолярність сльози, нормалізує секрецію мейбомієвих залоз, поліпшує стабільність слізної плівки і створює сприятливе мікросередовище для процесів реепітелізації, відновлення очної поверхні у випадках пошкодження рогівки і кон’юнктиви. Сприяє утриманню діючих компонентів препарату на поверхні ока та подовжує термін контакту діючих молекул із структурами ока, збільшуючи їх біодоступність.
Кислота борна - забезпечує антисептичний ефект, має буферні властивості і використовується як регулятор рН у складі офтальмологічних розчинів.