Інструкція до препарату Сумавіт матерна капс. N30
- Виробник:
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
Опис
Сумавіт матерна - це комплекс вітамінів та мінеральних речовин, спеціально призначений для задоволення особливих потреб в поживних речовинах майбутніх матерів та їхніх немовлят.
Сумавіт матерна виготовляється в Німеччині.
Фолієва кислота:
Сумавіт матерна містить фолат четвертого покоління - Кватрефолік (Quatrefolic®), який на відміну від фолієвої кислоти, вже є біологічно активною формою фолата. Звичайна фолієва кислота в організмі повинна спочатку трансформуватися в активну форму за допомогою ферментів.
Кватрефолік не потребує додаткової активації в організмі, забезпечуючи необхідний рівень вмісту фолатів під час вагітності та в період годування груддю навіть у тих жінок, організм яких не може повністю засвоювати фолієву кислоту.
Фолати сприяють росту материнських тканин під час вагітності, нормальній роботі імунної системи, а також беруть участь у процесах поділу клітин.
Недостатній рівень фолатів в організмі є фактором ризику для розвитку дефектів нервової трубки плоду.
Оскільки закриття нервової трубки відбувається вже через три-чотири тижні після зачаття, то для ефективної профілактики необхідно розпочати щоденний прийом 400 мкг (mcg) фолієвої кислоти до запланованої вагітності.
Йод:
У період вагітності або годування груддю потреба у йоді підвищена, тому достатнє надходження йоду в організм особливо важливе. При наявності захворювань щитовидної залози слід попередньо проконсультуватися з лікарем.
Йод, крім іншого, сприяє нормальному розвитку когнітивної функції та росту у дітей. Тому, ще до вагітності слід забезпечити достатній запас йоду в організмі.
ДГК (омега-3-жирна кислота):
Докозагексаєнова кислота (ДГК) - є поліненасиченою жирною кислотою, яка є однією з найважливіших під час вагітності ненасичених жирних кислот. Вона бере участь у розвитку головного мозку та формуванні зору у плоду і немовляти під час годування груддю. Під час вагітності і в період годування груддю потреба організму в ДГК зростає і кількість ДГК, що надходить з харчових джерел, є недостатньою. ДГК передається від матері до дитини через плаценту та з материнським молоком.
Вітамін D3:
Рівень вітаміну D в організмі матері безпосередньо впливає на забезпечення вітаміном D організму її дитини. Вітамін D сприяє нормальній роботі імунної системи та збереженню здорових кісток.
З їжею в організм потрапляє незначна кількість вітаміну D, головним чином він утворюється в організмі завдяки сонячним променям, які потрапляють на шкіру. В зимові місяці отримати рекомендовану кількість вітаміну D особливо важко. Слід врахувати, що низькі дози вітаміну D не можуть в повній мірі забезпечити потребу вагітної жінки та дитини. Вихідний рівень в крові вітаміну D та можлива рекомендована доза є індивідуальними та залежать від багатьох факторів (пори року, кольору шкіри, тривалості перебування на сонці, використання сонцезахисних кремів, індексу маси тіла, раціону харчування).
Вітаміни групи В:
Вітаміни В1, В2, В6 та В12 сприяють нормальному обміну енергії та речовин в організмі і нормальній роботі нервової системи. Вітамін В12 також бере участь в процесах поділу клітин.
Вітамін Е:
Вітамін Е належить до жиророзчинних вітамінів і потрібний для забезпечення нормальної структури і функціонування мембран (оболонок) клітин. Вітамін Е має високу антиоксидантну (запобігає окисленню і руйнуванню мембран клітин) дію. Покращує споживання тканинами кисню.
Кальцій:
Найважливіший структурний компонент кісткової тканини. Він також підтримує роботу серця, забезпечує м'язові скорочення, покращує нервову провідність, нормалізує проникність судинної стінки і бере участь у згортанні крові. Потреба в кальції стрімко зростає під час вагітності і лактації.