Тіокт MR таблетки №60- ціни у Соледарі
- Виробник:
- Лікарська форма:Таблетки
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Ацетил-L-карнітин
Тіокт MR® у своєму складі містить альфа-ліпоєву кислоту, ацетил L-карнітин, коензим Q10. Це ретельно підібрана комбінація інгредієнтів для підтримки нормального функціонування органів, тканин та клітин, а також джерело енергії для виконання роботи та забезпечення життєдіяльності організму.
Тіоктова кислота (альфа-ліпоєва кислота) – речовина, подібна до вітамінів, у вигляді коферменту бере участь в окисному декарбоксилюванні піровиноградної, α-кетоглутарової та інших α-кетокислот, бере участь в утворенні ацетилкоферменту А.
Ліпоєва кислота широко поширена в природі, але переважно у зв'язаній формі. До харчових джерел відносять м'ясо та субпродукти, молочні вироби та хлібопекарські дріжджі. L-карнітин (β-гідрокси-γ-N-триметиламіномасляна кислота) є похідним амінокислоти лізину.
Карнітин необхідний для перенесення жирних кислот у мітохондрії, де відбувається вивільнення з них енергії, а також для нормальної функції м'язів та підтримки оптимального фізіологічного стану. При нестачі карнітину невикористані жирні кислоти накопичуються в цитоплазмі та виникає дефіцит енергії, який найбільш відчутний для м'яза серця та скелетної мускулатури. Карнітин сприяє відновленню клітинних мембран та протидіє негативним ефектам вільних радикалів.
Добавки карнітину покращують чутливість та моторну функцію при периферичній нейропатії, а також зменшують нейропатичний біль. Карнітин синтезується в організмі людини з амінокислот лізину та метіоніну, у присутності вітамінів С, В3, В6, В12, РР та заліза в печінці та нирках. При нестачі хоча б однієї з цих речовин, синтез карнітину в організмі значно знижується. Основними джерелами надходження карнітину в організм людини є м'ясо та м'ясопродукти.
Кофермент Q10, коензим Q10 (також відомий як убіхінон, кофермент Q, CoQ10, CoQ, Q10 або Q) – бензохінон з 10 ізопреновими хімічними групами.
Убіхінон відносять також до вітаміноподібних сполук. Ця сполука виявлена в більшості рослинних та тваринних клітин. Вона також синтезується в організмі людини з амінокислоти тирозину, через що його не відносять до вітамінів, хоча його роль у метаболічних процесах організму аналогічна вітамінам. Щодня в організм людини з їжею надходить близько 3-5 мг цієї речовини, переважно з м'ясом та рибою.