Тиреофарм капсули 400 мг №60- ціни у Марганці
- Виробник:
- Лікарська форма:Капсули
- Форма випуску:Капсули 400 мг № 60
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Перстач білий, Кропива
Перстач білий (Potentilla alba L.) має помітну ефективність в нормалізації структури і функції щитовидної залози. Біологічно активна сполука альбінін, яка міститься в підземній частині рослини, проявляє тиреотропну і гонадотропну активність, впливає на вироблення тиреотропного гормону (ТТГ) в передній долі гіпофізу, який за механізмом зворотного зв’язку впливає на синтез гормонів щитовидної залози. Кореневище перстачу білого містить елементарний йод і аніон йодистої кислоти, є природним концентратом мікро- і макроелементів (Mn, Cu, Zn, Se, Co, Fe, Si та ін.), біологічно активних компонентів, таких як флавоноїди, фенолкарбонові кислоти і сапоніни, які нормалізують обмінні процеси в організмі, регулюють гормональний баланс і є необхідними для здорової роботи щитовидної залози. Завдяки біофлавоноїду кверцетину, який має виражену антиоксидантну і мембраностабілізуючу активності, забезпечується ефект стабілізації мембран тиреоцитів, регулюється проникність клітин щитовидної залози, забезпечується їх захист від шкідливої дії аутоантитіл і вільних радикалів, відновлюється рецепторна і гормонвидільна функції. Основні біологічні діючі речовини перстачу білого мають виражену антиоксидантну, протизапальну, цитостатичну, імуномодулюючу дії, а також покращують мікроциркуляцію крові в тканинах.
Селен – мікроелемент, що входить до складу ферментів, які відіграють важливу роль у роботі щитовидної залози, репродуктивної, імунної систем. Селен входить до складу селеновмісних дейодіназ, які переводять гормон щитовидної залози тироксин (Т4) в активну форму трийодтиронін (Т3). Селен приймає участь в антиоксидантному захисті організму, активації тиреоїдних гормонів, інгібує процеси апоптозу, моделює імунітет, має захисний вплив на цитоплазматичні мембрани, перешкоджає порушенню хромосомного матеріалу. Дефіцит селену супроводжується ризиком розвитку тиреоїдних аутоімунних процесів, таких як аутоімунний тиреоїдит (АІТ) і дифузний токсичний зоб (ДТЗ). Селен ефективно знижує рівень антитіл до тиреопероксидази у хворих з аутоімунним тиреоїдитом, покращує якість життя пацієнтів з ендокринною офтальмопатією. Мікроелемент входить до складу білкових сполук – селенопротеїнів, які забезпечують адекватне функціонування щитовидної залози.
Цинк входить до складу білкових сполук, що надають різноманітні молекулярні механізми впливу на щитовидну залозу, в тому числі є компонентом ядерного рецептора гормону трийодтироніну (входить до складу рецептора до Т3), що пояснює необхідність даного мікроелемента для реалізації біологічного ефекту тиреоїдних гормонів. Фермент супероксиддисмутаза, який містить цинк, забезпечує антиоксидантний захист щитовидної залози.