Троксерутин, індометацин, пропіленгліколь, етанол 96 %, макрогол 400, карбомер 934, метилпарагідроксибензоат (Е 218)
Засіб косметичний Гель для ніг «Троксерутин ANC» Засіб для профілактики набряклості та венозного розширення вен.
Гель пом'якшує та заспокоює шкіру, знижує напруження м'язів, спричиняє протинабряковий ефект, сприяє нормалізації кровотоку у судинах, тонізує та зміцнює стінки судин, зменшує венозний застій.
Як перша допомога в комплексній терапії при забиттях, синцях, розтягненні зв'язок, побутових та спортивних травмах, пом'якшує та заспокоює шкіру, знижує напруження м'язів, спричиняє протинабряковий ефект, сприяє нормалізації кровотоку у судинах, тонізує та зміцнює стінки судин, зменшує венозний застій.
Не є лікарським засобом. Гель наносити на чисту шкіру ніг 2-3 рази на день і втирати легкими масажними рухами. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.
Уникати потрапляння на слизові оболонки та відкриті рани!
При попаданні гелю в очі ретельно промити теплою водою.
Гель, туба.
Зберігати в упаковці виробника при температурі не вище +25 °С та відносній вологості повітря не вище 75 % у недоступному для дітей місці.
2 роки.