Ужгород
У кошику порожньо
вхід
Ужгород
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
Ацетилцистеїн порошок для орального розчину по 600 мг у саше по 3 г №20- ціни у Ужгороді
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Ацетилцистеїн порошок для орального розчину по 600 мг у саше по 3 г №20- ціни у Ужгороді

  • Виробник:
  • Код АТХ:
  • Лікарська форма:
    Порошок для орального розчину
  • Форма випуску:
    Порошок для орального розчину по 600 мг, по 3 г порошку у саше, по 20 саше в пачці з картону
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Температура зберігання:
    від 15°C до 25°C
  • Діюча речовина:
    Ацетилцистеїн
338.90 грн
Ціна дійсна при замовленні на сайті 04.04.2025
- самовивезення з точки видачі
Описання Інструкція Наявність в аптеках Аналоги Відгуки (0)

Показання

Лікування гострих та хронiчних захворювань бронхолегеневої системи, що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння.

Передозування парацетамолом.

Протипоказання

Відома гіперчутливість до ацетилцистеїну або до будь-якої з допоміжних речовин.

Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, кровохаркання, легенева кровотеча.

Дитячий вік до 12 років. Це не є протипоказанням до застосування при лікуванні передозування парацетамолом.

адреса аптеки
аптека
ціна
Ціна при замовленні на сайті
кіль-сть
вул. Василя Балога (Івана Ваша), 2н
Ціна в аптеці:
397.70 грн
Ціна при замовленні на сайті:
337.20 грн
Щойно переглянули
Фото - Куяльник минеральная вода 1,5 л УМВ
Немає в наявності
Перейти
Фото - Бетазон Плюс крем 30г туба
Виробник: Фармацевтична компанія Здоров`я ТОВ
Немає в наявності
Перейти
Фото - Parusan Актив-Тоник мужской 200мл
Виробник: Dr.Theiss Naturwaren GmbH
Немає в наявності
Перейти
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари