Антисептики та дезінфікуючі засоби
Антисептичні та дезінфікуючі препарати є постійними «жителями» будь-якої аптечки. Вони можуть бути корисними в різних ситуаціях – починаючи від промивання ран, закінчуючи обробкою побутових предметів. Купити цих маленьких «помічників» можна на сайті Receptika.ua за різною вартістю.
Знезаражувальні засоби з'явилися відносно недавно – менше двох століть тому доктор із Відня Ігнац Земмельвейс розпочав боротьбу з інфекціями та бактеріями, використовуючи хлорне вапно, щоб мити руки та обробляти інструменти. Пізніше російський хірург Микола Пирогов застосовував розчини йоду, азотнокислого срібла та етиловий спирт для обробки ран. Англійський хірург Джозеф Лістер дезінфікував операційне приміщення за допомогою розчину карбонової кислоти.
Антисептики та дезінфікуючі засоби хоч і однаково виконують функцію знезараження, але відрізняються за принципом дії та мають різні призначення. Антисептики – засоби для антимікробної обробки поверхонь тіла людини, а також її порожнин. Антисептики знищують мікроби та інфекції на шкірі, у слизових оболонках, знезаражують рани тощо. Вони поділяються на кілька груп:
- Галогеновмісні (йод, хлор).
- Окислювачі (перекис водню, перманганат калію).
- Солі металів (свинець, цинк, вісмут, ртуть).
- Кислоти, лужні та альдегідні препарати.
- Спирти, барвники.
- Детергенти (аніонні та катіонні).
- Знезаражуючі рослинні засоби (ромашка, календула, подорожник).
Головною перевагою антисептичних препаратів є щадний вплив на тіло людини. Шкірний антисептик та його особливі компоненти, що входять до активного складу засобу, пом'якшує та захищає епідерміс на глибинних шарах, не дають йому сохнути та тріскатися.
Дезінфікуючі засоби застосовують як знезараження предметів побуту, медичних інструментів або у разі обробки шкірного покриву пацієнтів. З них виділяють:
- Хлор та його сполуки.
- Бром, йод та їх сполуки.
- Альдегіди.
- Перекиси.
- Спирти, феноли, креозоли.
Протимікробні препарати випускаються у вигляді мазі, розчину, присипки, спрею. Залежно від мети застосування, можна підібрати антисептик для ран або інший відповідний варіант для знезараження.
Незалежно від класифікації, висока ефективність знищення бактерій, бацил, грибів та найпростіших характерна для всіх знезаражувальних засобів. Боротьба мікроорганізмами відбувається по-різному, залежно від виду препарату. Зазвичай це:
- Денатурація білка.
- гальмування функціонування ферментів, які відповідають за життєздатність мікробів.
- Зміна якостей мембрани плазми та її проникності.
Якщо Ви шукаєте, де купити антисептики в Києві за низькими цінами, загляньте в каталог інтернет-аптеки Рецептика. Ми здійснюємо доставку по Києву та Україні. Нашим клієнтам представлений великий вибір антимікробних препаратів - антисептик для горла та інші.
Антисептик купити (Київ) пропонує інтернет-аптека Рецептика просто і швидко, Ви можете уточнити факт наявності та ціну потрібного ліки, скориставшись пошуковою системою на сайті. Ми вдосконалюємо наш сервіс, щоб Ви не витрачали час та нерви на пошук аптек із необхідними медикаментами.
Ціна антисептики або вартість на дезінфікуючі засоби залежить від їх якісних характеристик – це ступінь активності речовини, спектр дії щодо мікроорганізмів, рівень токсичності, бренд-виробник. Приємним бонусом є оперативне оформлення замовлення – Ви можете заповнити дані для доставки самостійно або зателефонувати до служби підтримки сайту для спілкування з нашим консультантом.
Аптека http://receptika.ua/ - купуйте медикаменти у Києві і по всій Україні, не виходячи з дому!
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.