Бі-Хеппі капсули №30- ціни у Миколаїві
- Виробник:
- Форма випуску:Капсули
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 5°C до 25°C
- Діюча речовина:Магній, Гліцин, Гамма-аміномасляна кислота
Загальні властивості
Гамма-аміномасляна кислота (ГАМК) є основним медіатором процесів гальмування у центральній нервовій системі. Нейрометаболічний ефект зумовлений переважно стимулюючим впливом на ГАМК-ергічну систему, що забезпечує нормалізацію динаміки нервових процесів. ГАМК підвищує активність енергетичних процесів у центральній нервовій системі, поліпшує засвоєння глюкози, активує кровопостачання тканин мозку, поліпшує динаміку нервових процесів у головному мозку, процеси мислення, пам’ять, підвищує концентрацію уваги, сприяє відновленню рухової активності та мовлення після порушення мозкового кровообігу, виявляє м’який психостимулюючий ефект.
Гліцин є центральним нейромедіатором, який регулює обмін речовин; нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі. Покращує метаболічні процеси в тканинах мозку, чинить антидепресивну та седативну дію. Чинить гліцин і ГАМК-ергічну, α1-адреноблокуючу, антиоксидантну, антитоксичну дію; регулює діяльність глутаматних (NMDA) рецепторів, за рахунок чого зменшує психоемоційне напруження, агресивність і конфліктність; підвищує соціальну адаптацію, покращує настрій; полегшує засинання і нормалізує сон, підвищує розумову працездатність, зменшує вираженість вегетосудинних порушень.
L-теанін здатен перетинати гематоенцефалічний бар’єр і безпосередньо впливати на мозок. У мозку він націлюється на хімічні речовини мозку, які регулюють виникнення, занепокоєння, задоволення та увагу. L-теанін збільшує рівень серотоніну і дофаміну в головному мозку, з можливим покращенням пам’яті та навчання. Це також підвищує ефективність ГАМК, основного інгібуючого нейротрансміттера організму. L-теанін також збільшує активність альфа-мозгової хвилі, що викликає розумову релаксацію, концентрацію та глибокий сон. L-теанін підвищує рівень глутатіону – саму важливу антиоксидантну молекулу організму.
L- триптофан - незамінна амінокислота, в організмі людини безпосередньо перетворюється в серотонін - медіатор, який викликає психічне розслаблення і створює відчуття емоційного благополуччя. Серотонін, у свою чергу, є попередником мелатоніну, що регулює біологічний ритм. L- триптофан діє як натуральний антидепресант, допомагає природним шляхом покращувати сон, зменшує занепокоєння і психічну напругу. L- триптофан нейтралізує дію нікотину, що міститься в сигаретному димі, допомагає організму впоратися з його пагубною дією на організм. Триптофан зменшує деякі симптоми біохімічних змін в організмі, викликаних прийманням алкоголю. Крім того, триптофан перешкоджає розвитку алкоголізму. L- триптофан знижує тягу до їжі, особливо вуглеводної, сприяє зниженню маси тіла, нормалізує апетит при булемії і анорексії.
Магній, у свою чергу, є ще одним надзвичайно важливим для людини елементом. В організмі іони магнію необхідні для нормального функціонування нервової тканини,
беруть участь у передачі нервового імпульсу та чинять гальмівну дію на центральну нервову систему.
Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової
системи, бере участь у синтезі нейромедіаторів. У фосфорильованій формі забезпечує процеси декарбоксилювання, переамінування, дезамінування амінокислот. Встановлено, що піридоксин позитивно впливає на вироблення норепінефрину і серотоніну, підвищуючи їх продукування при депресіях, що пов’язано з його участю як кофактора дофа-декарбоксилази в процесі синтезу катехоламінів.
Пантотенова кислота (вітамін В5) – водорозчинний вітамін, основна роль якого – участь у процесі виробництва енергії клітиною. Пантотенова кислота, потрапляючи в організм, перетворюється в пантетін, який входить до складу коензиму А, який відіграє важливу роль в процесах окислення і ацетилювання (калоризатор). Коензим А – одна з небагатьох речовин в організмі, бере участь у метаболізмі і білків, і жирів, і вуглеводів. Вітамін В5 необхідний для обміну жирів, вуглеводів, амінокислот, синтезу життєво важливих жирних кислот, холестерину, гістаміну, ацетилхоліну, гемоглобіну.
Всі перелічені вище речовини можуть сприяти нормалізації функціонального стану нервової системи особам, що перебувають в умовах психічних та фізичних перевантажень, хронічного стресу, при астенічних та тривожно-невротичних станах (емоційна лабільність, порушення пам’яті, зниження концентрації уваги, тощо).
Показання до використання
Може бути рекомендований лікарем як додаткове джерело поживних вітамінів, амінокислот та мікроелементів.