Дроп терапевтік краплі очні флакон 10 мл- ціни у Кривому Розі
- Виробник:
- Лікарська форма:Краплі очні
- Форма випуску:Краплі очні флакон по 10 мл
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Вітамін В2, Вітамін E
DROP THERAPEUTIC — офтальмологічний розчин, що містить вітаміни В2, Е, гіалуронат натрію та амінокислоти. Чинить захисну дію на епітелій рогівки і пришвидшує природний процес його відновлення.
DROP THERAPEUTIC поліпшує стабільність слізної плівки, регулюючи рН і осмолярність, та захищає епітелій рогівки від подальшого пошкодження.
Після хірургічних втручань забезпечує очну поверхню поживними речовинами для її відновлення, поліпшує її зволоження.
DROP THERAPEUTIC забезпечує захист від ультрафіолетового пошкодження і пришвидшує природний процес відновлення при хворобі «сухого ока».
Вітаміни В2 і Е у вигляді токоферолу поліетиленгліколю сукцинату (TPGS), що містяться у складі розчину, взаємодіють із зовнішнім ліпідним шаром слізної плівки, створюючи захисний бар’єр для запобігання надмірному випаровуванню слізної рідини.
Гіалуронат натрію механічно взаємодіє із муциновим шаром слізної плівки, утримуючи вологу та забезпечуючи стабільність слізної плівки.
Синергічна дія амінокислот забезпечує поживну функцію очної поверхні, сприяє регулюванню рН і осмолярності слізної рідини, поліпшує захист епітелію від різноманітних пошкоджувальних чинників.
Вітамін Е сприяє зволоженню очної поверхні.
DROP THERAPEUTIC — це надійне підтримання для пацієнтів із кератоконусом або тих, яким був проведений рогівковий крослінкінг.
Засіб можна використовувати після опромінення ультрафіолетовими променями спектру А (УФ-А), а також після впливу сонячних променів з метою зволоження рогівки.
DROP THERAPEUTIC сумісний із контактними лінзами — його можна використовувати, не знімаючи лінз.
Показання до використання
DROP THERAPEUTIC показаний:
- пацієнтам, яким був проведений рогівковий крослінкінг;
- пацієнтам із кератоконусом;
- при хворобі «сухого ока»;
- при порушенні цілісності рогівки ока;
- при гіперемії після рефракційних хірургічних втручань;
- при механічних пошкоджень ока внаслідок потрапляння сторонніх тіл;
- після хірургічного лікування очей;
- при метаболічних ураженнях поверхні ока;
- під час впливу пошкоджувальних чинників довкілля (в умовах забрудненого повітря, змін мікроклімату, кондиціонування повітря тощо);
- при інтенсивному і тривалому впливу ультрафіолетового й іонізуючого випромінювання;
- при тривалому зоровому напруженні (робота за монітором, перегляд телевізора, використання комп’ютерної техніки і смартфонів, перебування за кермом, професійна діяльність).