Евоменс капсули №30 (10х3)- ціни у Одесі
- Виробник:
- Лікарська форма:Капсули
- Форма випуску:Капсули масою 400 mg (мг), по 30 капсул у картонній коробці (3 блістери по 10 капсул)
- Умови відпуску:Без рецепта
- Діюча речовина:Екстракт імбиру, Экстракт плодов прутняка, Екстракт валеріани, Куркума
Властивості
Прутняк звичайний (Vitex agnus-castus L.) - чагарник сімейства Ясноткові, містить флавоноїди, ефірні олії (цинеол, пінен), дитерпени та іридоїдні глікозиди. Плоди та трава прутняка звичайного включені до Європейської фармакопеї, БТФ та фармакопеї низки європейських країн. Крім цього, у західноєвропейській та азіатській медицинах плоди використовуються при недостатній лактації, порушеннях менструального циклу, а також як сечогінний засіб. Найважливіша дія прутняка - нормалізація рівня статевих гормонів як у жінок так і у чоловіків. Він знижує вироблення пролактину, призводить до норми співвідношення гормонів у другій фазі менструального циклу, тим самим корегуючи його порушення і знімаючи біль в молочних залозах.
Коріння імбиру (Zingiber oficinale) - квіткова рослина, кореневище якого, корінь імбиру або просто імбир, широко використовується в народній медицині. Кореневища Zingiber officinale (імбиру) з давніх часів вважалися традиційним засобом від шлунково-кишкових захворювань. Найбільш активними інгредієнтами в імбирі є гострі компоненти, зокрема гінгероли та шогаоли. Вміст ефірної олії в сухих кореневищах становить 1,5-3%, головним його компонентом є цінгіберен (зінгиберен) - сесквітерпени (група органічних сполук класу терпенів) - до 70%, містяться також камфен, цинеол, бісаболен, борнеол, цитраль, ліналоол. Імбир містить також вітаміни С, В, В2 і незамінні амінокислоти.
Діючі сполуки (ефірна олія, яка містить сесквітерпени, терпенові сполуки, фенілалкани), що містяться у подрібненому кореневищі імбиру, чинять протиблювотну дію при хворобі руху (морська хвороба). Вони також збільшують секрецію слини, шлункового соку та жовчі, завдяки чому препарат нормалізує травлення.
Валеріана лікарська (Valeriana officinalis L.), корінь - рід багаторічних травʼянистих рослин родини валеріанових (Valerianaceae Batsch.). Основними діючими речовинами кореневищ з коренями валеріани лікарської є ефірна олія - 0,2-3,5% та валепотріати - 0,5-1%, алкалоїди: актинідин, N-(2-п- гідроксифеніл)-етилактинідин, скитанін, текостанін, текоманін, валеріанін, валерин і хатинін; макро- та мікроелементи: K, Ca, Mg, Fe, Mn, Cu, Zn, Cr, Al, Ba, V, Se, Ni, Sr, I, B.
Валеріана входить до заспокійливого і шлункового зборів. Активні компоненти валеріани знижують збудливість ЦНС, регулюють серцеву діяльність, знижують АТ, виявляють спазмолітичну і слабку жовчогінну, десенсибілізуючу,, глистогінну, вітрогінну дію, підсилюють секрецію залоз травного тракту та інше.
Куркума (Curcuma) - рід багаторічних рослин родини імбирних (Zingiberaceae). Кореневища та стеблі багатьох видів цього роду містять ефірні олії та жовті барвники (куркумін) та культивуються, як прянощі.
Рекомендації щодо застосування
Може бути рекомендовано жінкам як джерело біологічно активних речовин рослинного походження.