Імунодепресанти у Києві
Головним механізмом захисту організму являється імунітет. У нормальному стані він перешкоджає клітинам з чужорідною ДНК розмножуватися, запобігаючи серйозним захворюванням. Але за надмірної активності імунних клітин існує ризик збою та виникнення аутоімунної агресії. Вона супроводжується знищенням своїх клітин і тканин, оскільки організм починає сприймати їх як чужорідні агенти. Для відновлення природних процесів потрібне придушення діяльності імунної системи, і з цією метою призначаються імунодепресанти.
Особливості дії імунодепресантів
Імунодепресант протидіє виробленню антитіл клітинами імунної системи, уповільнює їх розвиток, чим викликає штучне ослаблення імунного бар'єра. Подібні препарати призначаються при діагностуванні людини аутоімунних захворювань, для яких характерне сприйняття власних органів та тканин як чужорідні об'єкти.
Імунодепресанти у фармакології представлені в широкому асортименті різновидів і по-різному впливають на організм. Існують препарати, які пригнічують імунну систему загалом, або впливають безпосередньо на клітинний, трансплантаційний чи гуморальний імунітет.
В яких ситуаціях потрібне приймання імунодепресантів
Однією з частих ситуацій, за яких застосовують імунодепресанти, є ризик відторгнення трансплантата. Реакція, що загрожує життю, може виникнути у людини під час пересадки чужих органів і тканин.
У списку факторів, що провокують надлишок імунних клітин присутні:
- тривалий перебіг захворювань інфекційного характеру;
- онкологія;
- опромінення організму радіацією;
- вплив токсичних речовин;
- ускладнення під час вагітності;
- тяжкі травми.
Серед захворювань, пов'язаних зі збочено-активним імунітетом, присутні розсіяний склероз, системний червоний вовчак, неспецифічний виразковий коліт, важкий псоріаз. Також приймання імунодепресантів необхідний за складних форм ураження нирок.
Різновиди імунодепресантів
В інтернет аптеках різноманітні імунодепресанти купити можна у кількох формах випуску – таблетках, капсулах, розчинах та порошках для ін'єкцій, що впливає на дозування та вартість ліків. Вид препарату підбирається виходячи з тяжкості захворювання та його особливостей.
Класифікація імунодепресантів здійснюється залежно від речовин, присутніх у складі, спектру фармакологічної активності та принципу дії:
- Глюкокортикоїди – додатково мають протизапальні властивості, і призначені для застосування при важких алергічних реакціях та пересадці органів.
- Цитостатики – впливають на пухлинні клітини, перешкоджаючи їх поділу та поширенню в організмі.
- Препарати антитіл – інгібують клітинний імунітет у виборчому порядку.
- Малі імунодепресанти – уповільнюють розвиток ревматоїдного артриту та усувають запальний процес.
- Засоби, що уповільнюють дію інтерлейкіну-2 та його синтез – застосовуються у разі складної алергічної реакції, та при трансплантації органів, впливають на клітинний імунітет, без впливу на гуморальний, що сприяє ефективній боротьбі організму з інфекціями.
- Нестероїдні протизапальні препарати – використовуються для зняття хронічного запалення за рахунок інгібування їх медіаторів.
Варто зазначити, що приймання імунодепресантів порушує функціонування імунної системи. Подібний вплив може призвести до приєднання вторинних інфекцій. Щоб уникнути остеопорозу, дисбактеріозу та порушення роботи печінки на завершення лікування, потрібно застосування хондропротекторів, пробіотиків та гепатопротекторів відповідно для нормалізації всіх процесів.
Оскільки імунопригнічуючі ліки мають досить агресивний вплив на організм, самолікування такими засобами заборонено. Їх призначення - прерогатива лікарів, а від людини вимагається точне дотримання інструкції із застосування.
Замовити імунодепресанти з доставкою по всій Україні можна в онлайн аптеці Receptika. В асортименті представлені високоякісні препарати від вітчизняних та зарубіжних виробників за доступними цінами.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.