Імуноглобулін проти герпесу у Павлограді
До найпоширеніших інфекційних агентів, які вражають людський організм, належать герпесвіруси. Вони атакують шкірний покрив, слизові оболонки та нервові клітини, викликаючи герпес, через накопичення при ослабленому імунітеті. Одним із компонентів лікувальної терапії є протигерпетичний імуноглобулін.
Як виявляється герпес
Герпетична інфекція насамперед негативно впливає на внутрішні органи та центральну нервову систему. Залежно від форми найпоширенішим являється вірус простого герпесу, що має два типи. При інфікуванні відбувається руйнування заражених клітин, у разі першого типу вони локалізуються на слизовій оболонці шкіри, рота та очей, а при другому типі – ураження геніталій людини.
Залежно від механізму інфікування герпес буває первинним, вторинним або «від матері до дитини». Виходячи з тяжкості перебігу захворювання має кілька форм – легку, середню та важку, під яку підбирається антигерпесний імуноглобулін у різному вигляді.
На додачу до інфекційної складової, вірус герпесу виникає і рецидивує з інших причин, серед яких:
- порушення роботи імунної системи;
- переохолодження;
- систематичне перебування у стані стресу;
- нестача вітамінів та незбалансоване харчування;
- відсутність здорового сну;
- тривала дія на організм ультрафіолетового випромінювання;
- лікування препаратами, дія яких спрямована на пригнічення імунітету
Герпетична інфекція провокує три форми перебігу захворювання. Повільна характеризується тривалим безсимптомним періодом, а хронічна відрізняється прихованими патологічними процесами, що спровоковано вплив один на одного противірусних антитіл та заражених клітин. Латентний герпес проявляється періодичною появою характерних ознак герпесу.
Шляхи передачі герпесу
Вірус герпесу може передаватися від людини, що є безсимптомним носієм або має прогресивну стадію захворювання. Серед основних способів передачі герпетичної інфекції:
- сексуальний контакт;
- від матері до дитини під час пологів або внутрішньоутробно;
- повітряним шляхом при вдиханні повітря із вмістом біологічних частинок від зараженої людини;
- контактно-побутовим шляхом під час використання загальних предметів побуту чи відсутності коректної обробки медичних інструментів.
Принцип дії імуноглобуліну проти герпесу
Аптечний імуноглобулін являється засобом, у складі якого є готовий набір антитіл, вироблених клітинами організму. Додатковим компонентом є хлорид натрію. Така комбінація нейтралізує бактерії та інфекції, присутні у кровотоку. Виготовляються ліки з крові людини, у якої вже сформовано імунітет до герпетичної інфекції.
Імуноглобулін при герпесі сприяє поліпшенню захисних властивостей імунної системи, активізуючи здатність організму самостійно боротися з патогенами, та усунення симптомів захворювання. За рахунок контролю за діяльністю заражених клітин засіб перешкоджає їх подальшому проникненню в нервові закінчення та здорові клітини, знижує ризик виникнення рецидиву.
Форми імуноглобуліну
В інтернет аптеках антигерпетичний імуноглобулін реалізується у формі розчину, що застосовується для приготування ін'єкцій. Рідина має прозорий колір з трохи білим відтінком, і поміщена в ампули з різним обсягом, що впливає на вартість препарату.
Вибір дози ліків та тривалості приймання здійснюється лікарем. Фахівець враховує клінічну форму захворювання, область локалізації на тілі та тяжкість перебігу вірусної інфекції.
В онлайн аптеці Receptika можна імуноглобулін проти герпесу купити з доставкою до будь-якої точки України. В наявності препарати високої якості від вітчизняних та закордонних виробників.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.