Милиці у Кам'янському
Милиці – один із найстаріших пристроїв, призначених для підтримки під час ходьби пацієнтів з обмеженою руховою активністю. Вони дозволяють людині вільно пересуватись навіть після операції чи серйозних травм, а також при інвалідності. В онлайн-аптеці Receptika представлено безліч варіантів медичних милиць. Про те, чим вони відрізняються, і як зробити правильний вибір, розповімо далі.
Різновиди милиць
Якщо вам потрібно купити милиці, перше, з чим необхідно визначитися – їхній вигляд. Існує 2 їх основні різновиди:
пахвові – конструкцією передбачено наявність двох планок, поперечної перекладини зверху та рукоятки посередині, бувають дорослі, дитячі та для людей з надмірною вагою, відрізняються простотою пересування та утримання рівноваги;
підлокітні – складаються з алюмінієвої стійки, рукоятки та манжети, більш мобільні, підходять для щоденного використання.
Пахвовий милиця актуальний за наявності травм і після операцій, коли необхідно уникати навантаження на травмовану ногу, при проблемах у роботі кульшового суглоба, слабкості в руках, а також за наявності надмірної ваги. Їх також часто купують для людей похилого віку, оскільки вони забезпечують більш надійну підтримку, ніж тростину.
Підлокітні милиці також поділяються на дорослі моделі та ті, що призначені для дітей. Оскільки під час ходьби навантаження посідає не на плечі, а на кисті та ліктьові суглоби – такі опорні конструкції є оптимальним варіантом для постійного використання.
Як вибрати зручні та надійні милиці
Перш ніж купити милиці в аптеці необхідно визначитися не тільки з їхнім виглядом, але і з конструкційними особливостями, розміром і декількома іншими характеристиками. Універсальних правил для вибору будь-якого виду милиць не існує. Скориставшись допомогою фахівця безпосередньо в ортопедичному магазині або аптеці, можна вибрати відповідний виріб.
Щоб вибрати пахвові моделі, встаньте прямо біля стіни, розташуйте милицю на 15 см від носка, при цьому пахвовий валик повинен знаходитися на 4-5 см нижче пахвової западини. Найбільший наголос під час ходьби повинен припадати не на пахви, а на руки. Висоту рукоятки відрегулюйте таким чином, щоб при розігнутій руці рукоятка милиці стоїть поруч на рівні зап'ястя, а при зігнутій в лікті на 30 градусів - навпроти кулака.
Ліктьові милиці вибираються таким чином, щоб лікоть, зігнутий на 15-20 градусів, розташовувався вище за опорну манжету на 4,5-10 см, залежно від зростання пацієнта. Важливо помітити, що ліктьовий милиця має окремі модифікації для лівої руки і для правої руки, що також необхідно враховувати під час покупки.
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені милиці. Дерев'яні – найпростіші, при цьому вони надійні та стійкі до зношування, мають доступну ціну. Алюмінієвий – полегшений варіант. Його вартість трохи вища, але він, як і метал інших металів, більш довговічний. Важливо, щоб рукоятки та валики на милицях були м'якими та гумовими – тоді період реабілітації не стане причиною хворобливих відчуттів від регулярного використання милиць. Звертайте увагу на якість виробів, оскільки від цього залежить зручність їх застосування.
Ціна милиць в аптеці залежить як від матеріалів, з яких вони виготовлені, так і їх конструкційних особливостей. Інтернет-аптека Рецептіка пропонує вам безліч моделей милиць у різному ціновому діапазоні з доставкою по всій території України. Ви можете замовити товари онлайн та отримати їх у зручний час у зручному місці, або зробити самовивіз із магазину.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.