Мазі від геморою у Обухові
Стикаючись з такою делікатною проблемою, як геморой люди часто ставляться до неї з зайвою сором'язливістю й недостатньою серйозністю. А це захворювання вимагає ретельного догляду й адекватного лікування.
Що таке геморой?
Патологічно варикозне розширення вен в кінцевому відділі ЖКТ — прямій кишці. Знаходяться вони в підслизовому шарі кишки і під шкірою в періанальній області, схильною до запальних явищ і кровоточивості, тому потребують особливої делікатного догляду та гігієни. Геморой буває: гострий (пов'язаний з тромбозом гемороїдальних вузлів) хронічний (довгостроково чинне переповнення сплетінь) Анатомічний розрізняють — зовнішній, внутрішній і комбінований типи. У першому випадку ідентифікувати появу вузла дуже просто. Ви його побачите або можете промацати в області промежини. У другому — першою ознакою появи геморою стане кров і дискомфорт під час акту дефекації.
Чому й у кого з'являється?
До основних причин виникнення цього захворювання відносяться:
Гіподинамія.
Вимушене тривале перебування в сидячому положенні без зміни позиції.
Хронічні закрепи.
Надлишкова маса тіла.
Опущення органів малого таза.
Вроджена слабкість судинної стінки при гіпоплазії сполучної тканини.
Вагітність і пологи.
У більшості випадків застійні явища в варикозних розширених гемороїдальних вузлах можна запобігти за допомогою профілактичних заходів.
За статистикою жінки більш схильні до геморою, у зв'язку з вагітністю та пологами. Адже наростальний плід здавлює внутрішні органи, порушуючи венозний відтік, що призводить до збільшення вен. А при надмірному напруженні під час пологів вони переповнюються ще більше, що стає причиною хронічного захворювання, яке варто контролювати.
Які прояви геморою?
Дискомфорт в області ануса — ключова ознака проблем з гемороїдальними вузлами. Для цієї хвороби характерний періодичний прояв симптоматики з чергуванням загострення та ремісії. При загостренні з'являється:
печіння і свербіж в області заднього проходу;
поява крові на початку, під час або в кінці дефекації;
біль при ходьбі, сидінні й спорожненні.
Етапи розвитку хвороби
Геморой, як і будь-яке інше хронічне захворювання проходить декілька стадій розвитку.
Гемороїдальний вузол знаходиться всередині просвіту прямої кишки. На цьому етапі особливо ефективні свічки і препарати зміцнюють судинну стінку, вітамін P і С.
Вузлик випадає з ануса при напруженні, але самостійно вправляється на місце. До лікування додається мазь від геморою, яка здатна усунути хворобливі відчуття, свербіж і кровотечу.
Пацієнт самостійно повертає вузол в пряму кишку. Оскільки під час такої процедури він може бути травмований з подальшою кровотечею, найчастіше для позбавлення від геморою вдаються до хірургічних маніпуляцій.
«Шишка» постійно знаходиться зовні й вправити її не можна. У таких випадках застосовується тільки оперативне лікування. Благо існує безліч малоінвазивних процедур, таких як лазерна абляція, радіохвильова коагуляція та склеротерапія.
На перших двох стадіях геморой добре піддається консервативної терапії. Так вилікувати повністю без оперативного втручання цього захворювання неможливо. Але адекватно купірувати симптоматику за допомогою недорогої мазі від геморою, супозиторіїв, гелю і таблеток дуже навіть можна.
Діагностикою займається доктор проктолог за допомогою пальцевого дослідження. Тому потрібно бути готовими до такого сценарію розвитку подій на прийманні у лікаря. Нічого ганебного в цьому немає. Надалі для уточнення діагнозу можуть знадобитися додаткові обстеження, зокрема інструментальні — ректороманоскопія і колоноскопія. У першому варіанті фахівець огляне вашу пряму кишку зсередини за допомогою спеціальної трубки з освітлювальним приладом, у другому ж огляд торкнеться і дистальні відділи товстого кишківника. Процедура колоноскопії трохи більше «приємна», якщо можна так сказати, тому що її можна зробити ввівши пацієнта в медикаментозний сон і отримавши дані з камери, введеної в просвіт кишки.
Які засоби можна використовувати?
Список препаратів від геморою містить безліч груп з різним механізмом дії:
Протизапальну.
Знеболювальну.
Послаблювальну.
Кровоспинну.
Антикоагулянтну.
Флеботропну.
Ангіопротекторну.
Умовно їх можна розділити на кілька лікарських форм:
мазь — робиться на жировій основі, тому вона має живити і добре пом'якшувати тріщини анального отвору;
крем — складається в рівних співвідношеннях з водною основою і жиром, тому швидше всмоктується, надаючи необхідний ефект;
гель — проводиться на 100% водній підставі, завдяки чому легко всмоктується і швидко підсихає, підсушує рани в області травмованого гемороїдального вузла;
супозиторії — виробляють на парафіновій основі, яка при введенні свічки в задній прохід поступово розплавляється під дією базальної температури тіла;
таблетки — найчастіше в такій формі призначаються вітаміни групи С (аскорбінова кислота) і P (аскорутин). Вони сприяють зміцненню венозної стінки і підтримці її тонусу.
олії — рослинного походження надають пом'якшувальну дію, формуючи захисний аквафобний шар.
Складаючи асортимент продукції для лікування геморою фахівці аптеки Recepteka врахували відгуки практикуючих лікарів і підібрали якісніші та ефективні лікарські препарати.
Купити мазь від геморою за ціною нижче ніж у багатьох інших фармацевтичних магазинах можна в мережі Recepteka, оформивши замовлення через інтернет і отримавши в будь-якому зручному пункті видачі, наближеному до вашого будинку.
Існує безліч дієвих і недорогих засобів:
Детралекс — венотоник складається з очищених фракцій флавоноїдів і гесперидину, які володіють найсильнішим тонізуючу дію на стінку судини. Починати вживання варто з високих доз 1000 мг у фазу загострення захворювання, поступово переходячи до підтримуючої терапії.
Флебодіа — 600 мг діосміну надають венотонізрующий ефект на варикозно розширені судини.
Прокто-Гливенол — трібезонід в складі комбінованого препарату знижує проникність капілярного русла, покращуючи мікроциркуляцію. Лідокаїн є місцевим анестетиком і знімає больові відчуття в області гемороїдальних вузлів.
Проктозан НЕО — складається з потужного глюкокортикоидного гормону преднізолону, який надає сильний протизапальний ефект, і гепарину. Антикоагулянт ж, в дозі 65 МО, необхідний для профілактики тромбофлебітіческом ускладнень.
Проктіс-М — рідкий парафін, вазелін і натрієва сіль гіалуронової кислоти стимулюють репаративні процеси по області аноректального каналу приводячи до швидкого загоєння травмованих під час акту дефекації вузликів.
Гепаринова мазь — антикоагулянт прямої дії для зовнішнього застосування, що запобігає утворенню тромбів в області вузлів.
Реліф — фенілефрин в його складі має адреноміметичну активністю, стимулюючі звуження судин. А олія печінки акули виявляє локальну ранозагоювальну і протизапальну дію.
Далмаксін — фармакологічний ефект відбувається, завдяки основній діючій речовині мазі тіотриазоліну, яка заснована на стабілізації та гальмуванні процесу перекисного окислення ліпідів, що призводить до збільшення інтенсивності і швидкості репарації ушкоджених тканин.
Гемопрокт — місцевоанестезуючий і в'яжучий засіб для лікування геморою.
Детраклін гель — біологічно активний компонент алое, який полегшує свербіж, печіння і подразнення та інші види анального дискомфорту.
Для зручності використання в комплектацію багатьох мазей і супозиторіїв входять спеціальні аплікатори для введення в задній прохід.
Підхід до лікування і гігієни
Здоровий спосіб життя для людини з гемороєм — не порожній звук. Комплексний підхід до позбавлення від проблеми, крім медикаментів, містить дієту, модифікацію активності й ретельну гігієну заднього проходу.
Після кожного походу до вбиральні необхідно провести ретельний туалет перианальної області, помити її прохолодною водою. Особливо актуально ця процедура буде при загостренні захворювання, тому що холод викликає спазм і звуження судин. Доцільніше використовувати не туалетний папір, а м'які вологі серветки. Бажано віддати перевагу дитячим засобам без ароматизаторів та інших дратівливих речовин.
А ось прийняття гарячих ванн, відвідування лазень і саун категорично протипоказано. Адже це може викликати загострення і кровотечу з варикозним розширенням вен гемороїдальних сплетінь.
Почніть жити нормальним життям без болю і дискомфорту. Пам'ятайте, що самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. Тому обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж використовувати будь-якої препарат.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.