Остеоцитрат порошок для орального розчину з апельсиновим смаком 3.3г саше №14- ціни у Ужгороді
- Виробник:
- Форма випуску:Порошок для орального розчину з апельсиновим смаком
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Магній, Кальцій, Вітамін D3, Цинк, Вітамін К2
Остеоцитрат – дієтична добавка, що містить комплекс кальцію цитрату, магнію цитрату, цинку цитрату та вітамінів К2 і D3 для коригування дефіциту кальцію, вітаміну D3, вітаміну К2 та мінералів в організмі, пов’язаного з недостатнім надходженням з їжею, збільшенням фізіологічної потреби організму та при інших станах організму.
Мінерали представлені у формі цитратів з метою досягнення кращої біодоступності (рівень засвоєння при потраплянні в організм людини) та зменшення ризику утворення каменів у сечовивідних шляхах та відкладення кальцію в стінках судин.
Форма випуску у вигляді порошку для розчину забезпечує швидке розчинення у рідині, що покращує всмоктування активних інгредієнтів після застосування та підвищує біодоступність компонентів.
Кальцій є важливим структурним компонентом кісткової тканини та зубів, бере участь у мінералізації кісткової тканини. У вигляді цитрату краще всмоктується у кишечнику, має високу біодоступність і менший ризик утворення каменів у сечовивідних шляхах при тривалому застосуванні порівняно із кальцію карбонатом; має менше проявів дисфункції з боку шлунково-кишкового тракту у вигляді здуття та закрепів. Кальцій приймає участь в обміні речовин, функціонуванні імунної системи, роботі ендокринних залоз (нормалізує секрецію паратиреоїдного гормону), сприяє синтезу колагену, регулює м’язові скорочення.
Вітамін D3 (холекальциферол) необхідний для оптимального засвоєння кальцію. Регулює обмін кальцію, магнію і процеси побудови кісткової тканини і зубів - стимулює синтез органічних елементів і відкладення кальцію. Покращує щільність та міцність кісткової тканини, за рахунок індукції синтезу колагену, активації хондроцитів. При одночасному застосуванні із кальцієм покращує його засвоєння та посилює його клінічні ефекти, оскільки збільшує всмоктування кальцію з тонкого кишечнику, забезпечує транспорт та відкладення кальцію у кістковій тканині. Стимулює утворення колагену, перешкоджає втраті кальцію кістковою тканиною та пов’язану із цим втрату щільності кісткової тканини, перешкоджає підвищенню рівня паратиреоїдного гормону в крові, який підсилює кісткову резорбцію при дефіциті кальцію в організмі.
Вітамін К2 (менахінон-7) регулює відкладення кальцію в кістках, оскільки активує К2-залежні білки, які забезпечують транспорт кальцію до кісткової тканини, чим покращує надходження кальцію до кісткової тканини та запобігає відкладенню кальцію в сечовивідних шляхах та в стінках судин. Попереджає виникнення остеопорозу. Стимулює ріст зубного дентину. Зменшує запалення в уражених суглобах за рахунок зниження рівня С-реактивного білка. Корисний для розумової діяльності. В поєднанні з вітаміном D3 регулює баланс кальцію в організмі.
Магній бере участь у метаболізмі кісткової тканини та в біосинтезі колагену, допомагає «утримувати» кальцій в кістках, перешкоджає демінералізації кісток та виведенню кальцію з кісток. В поєднанні з кальцієм приймає участь в регулюванні тонусу кровоносних судин та скорочення м’язів. Магній у вигляді цитрату має високу біодоступність та запобігає відкладенню кальцію в стінках судин, клапанах серця, м’язах та сечовивідних шляхах. В поєднанні з вітаміном D3 покращує всмоктування та засвоєння кальцію кістковою тканиною.
Цинк є важливим мікроелементом, що входить до складу багатьох ферментних систем, регулює процеси обміну речовин, бере участь у синтезі білків та в обміні вуглеводів, сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунологічної відповіді. Приймає участь у регенерації кісткової системи за рахунок стимуляції процесів синтезу. При одночасному застосуванні із вітаміном D3 сприяє відновленню кісткової тканини - покращує засвоєння кальцію, збільшує щільність кісткової тканини, приймає участь в біосинтезі колагену та біохімічних процесах пов’язаних з утворенням та функціонуванням кістково-хрящової тканини.