У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
ПАРАЦЕТАМОЛ СИРОП Д/ДІТЕЙ100МЛ- ціни у Кам'янське
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

ПАРАЦЕТАМОЛ СИРОП Д/ДІТЕЙ100МЛ- ціни у Кам'янське

  • Виробник:
  • Код АТХ:
  • Лікарська форма:
    Сироп
  • Форма випуску:
    Сироп, 120 мг/5 мл по 50 мл у флаконі скляному або полімерному № 1 разом з дозувальною ложкою; по 100 мл у флаконі скляному або у банці полімерній № 1
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Температура зберігання:
    від 15°C до 25°C
  • Діюча речовина:
    Парацетамол
75.50 грн
Ціна дійсна при замовленні на сайті 03.04.2025
- самовивезення з точки видачі
адреса аптеки
аптека
ціна
Ціна при замовленні на сайті
кіль-сть
бул. Будівельників, 27А
Ціна в аптеці:
79.90 грн
Ціна при замовленні на сайті:
78.50 грн
Щойно переглянули
Фото - МЕДАКСОН ИН.1.0Г ФЛ.№10
Виробник: Medochemie (Кипр)
565.10 грн
Фото - НАБОР: ПРЕМИУМ крем для контура глаз 10мл + ПРЕМИУМ легкий крем 15 мл + ПРЕМИУМ Маска 10мл арт.OPL1555
Немає в наявності
Перейти
Фото -
Виробник: Hangzhou
Немає в наявності
Перейти
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари