У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
ПАРАЦЕТАМОЛ СИРОП Д/ДІТЕЙ100МЛ- ціни у Кривому Розі
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

ПАРАЦЕТАМОЛ СИРОП Д/ДІТЕЙ100МЛ- ціни у Кривому Розі

  • Виробник:
  • Код АТХ:
  • Лікарська форма:
    Сироп
  • Форма випуску:
    Сироп, 120 мг/5 мл по 50 мл у флаконі скляному або полімерному № 1 разом з дозувальною ложкою; по 100 мл у флаконі скляному або у банці полімерній № 1
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Температура зберігання:
    від 15°C до 25°C
  • Діюча речовина:
    Парацетамол
75.50 грн
Ціна дійсна при замовленні на сайті 02.04.2025
- самовивезення з точки видачі
адреса аптеки
аптека
ціна
Ціна при замовленні на сайті
кіль-сть
вул. Романа Шухевича, 4 (колишня вул. Мусоргського, 4)
Ціна в аптеці:
68.10 грн
Ціна при замовленні на сайті:
75.50 грн
4 Зарічний, 20-а
Ціна в аптеці:
74.30 грн
Ціна при замовленні на сайті:
75.50 грн
вул. Сергія Колачевського 100
Ціна в аптеці:
74.30 грн
Ціна при замовленні на сайті:
75.50 грн
Щойно переглянули
Фото -
Виробник: Vetprom AD
Немає в наявності
Перейти
Фото - Трисоль розчин д/інф. по 400 мл у пляш.
97.90 грн
Фото - ТРИФАС 20 Д/ІН.20МГ/4МЛ АМП.№5
Виробник: Menarirni Manufacturing (Италия)
288.30 грн
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари