Післяопераційний пластир у Обухові
Післяопераційний пластир захищає рани після хірургічних втручань від попадання на них бруду, пилу, що призводять до розвитку інфекції. Допомагає запобігти розсуву, деформації швів у процесі фізичної активності. Прискорює загоєння післяопераційних ран, перешкоджає утворенню їхньому місці неестетичних, грубих рубців. Лейкопластир післяопераційний застосовується для первинної, післяопераційної обробки смугових швів, у тому числі із застосуванням лікарських препаратів, мазей або розчинів. За своєю функціональністю не поступається стерильною пов'язкою. Зовні виглядає як прозора або матова смуга з тканини або нетканого матеріалу з липким шаром з гіпоалергенного клею.
Стерильні післяопераційні пластирі: види, особливості
Пластирі після операції розрізняються за типом просочення, матеріалом, типом фіксації. На сайті Receptika представлені різні види пластирів для післяопераційного догляду:
Антибактеріальні зі сріблом. Сприяють прискореній регенерації шкіри. Завдяки покращеним поглинаючим, дезінфікуючим властивостям скорочують кількість перев'язок. Випускаються у кількох варіантах: для дорослих, дітей, з водонепроникною або стандартною основою.
Еластичні неткані пов'язки. Застосовуються захисту рухливих частин тіла. За рахунок присутності мікропор на поверхні дозволяють повітря вільно проникати до шкіри, попереджаючи виникнення попрілостей, подразнень у місці хірургічної рани. Після використання легко від'єднуються від тіла, не залишаючи слідів.
Для розсмоктування хірургічних швів. Поглинають виділення з ран, захищають пошкоджені шкірні покриви від тертя при контакті з одягом. Попереджають повторне інфікування. Завдяки верхньому прозорому шару дозволяють вільно контролювати процес загоєння без необхідності відклеювати пластир.
Медичні хірургічні пластири застосовуються в медичних закладах та в побуті. Виготовляються із міцних, гіпоалергенних матеріалів:
штучного шовку (ацетату);
текстильної тканини (віскози);
прозорої поліетиленової плівки;
синтетичний нетканий матеріал.
За типом використання бувають фіксуючими, профілактичними або лікувально-профілактичними. Фіксуючі вироби допомагають утримувати пов'язки, інші пристрої, що з'єднують краї пошкодженої шкіри. Профілактичні медичні пластири запобігають виникненню травм у результаті активної рухової діяльності, не допускають проникнення інфекції всередину невеликих ран. Продукція лікувально-профілактичного призначення застосовується під час лікування неврологічних захворювань, надання першої допомоги. Для фіксації пошкоджених суглобів при вивихах, переломах застосовуються стрічки з перфорацією, що самоклеяться, добре утримуються на округлих і рухомих ділянках тіла.
Правила вибору та використання післяопераційного пластиру
Якщо вам необхідний якісний післяопераційний пластир, купити потрібні моделі можна на сайті інтернет магазину Рецептика. При покупці зверніть увагу на склад, тип основи. Матеріал виробу не повинен викликати подразнення на шкірі. Пластир має міцно фіксуватися на шкірі. Зніматися безболісно, не залишаючи на тілі слідів клейового складу. Термін носіння виробу вказується на упаковці. Моделі з абсорбуючими подушечками допускається змінювати через 3-4 дні.
В онлайн аптеці Receptika можна підібрати пластир для післяопераційних швів, купити іншу продукцію медичного призначення за вигідною ціною з можливістю доставки в Україні. На сайті представлені товари для дітей, косметика , ліки відомих виробників з гарантією якості.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.