Інструкція до препарату Прегналекс Омега Vitacore капсулы №36
- Виробник:
- Лікарська форма:Капсули
- Форма випуску:Капсули по 12 штук у блістері, по 3 блістери у пачці
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
Склад
DHA (докозагексаєнова кислота – ДГК) – 200 mg (мг); вітамін С (аскорбінова кислота) – 70 mg (мг), магній (магнія цитрат) – 25 mg (мг); кальцію пантотенат – 5 mg (мг); вітамін E (токоферолу ацетат) – 15 mg (мг); залізо (залізо вуглекисле) – 20 mg (мг); цинк (цинку сульфат) – 20 mg (мг); вітамін В6 (піридоксин) – 2 mg (мг); вітамін В1 (тіамін) – 2 mg (мг); марганець (марганець сірчанокислий) – 1 mg (мг); мідь (міді цитрат) – 1 mg (мг); вітамін В2 (рибофлавін) – 1,7 mg (мг); фолієва кислота – 400 µg (мкг); йодид калію – 200 µg (мкг); селенат натрію – 60 µg (мкг); хром (хрому піколінат) – 30 µg (мкг); вітамін D (холекальциферол) – 50 µg (мкг); вітамін B12 (ціанокобаламін) – 2,6 µg (мкг); допоміжна речовина: крохмаль кукурудзяний.
Властивості
DHA (докозагексаєнова кислота – ДГК) відноситься до поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), які не синтезуються в організмі людини, і тому дуже важливо щодня отримувати їх у достатній кількості. При дефіциті ПНЖК підвищується ризик перинатальної патології, вроджених вад нервової системи, зору, серця, ускладнень під час вагітності. Вживання у достатній кількості DHA запобігає розвитку гестозів (токсикозів), покращує перебіг вагітності, регулює кровообіг у плаценті, знижує ризик післяпологової депресії, покращує настрій, пам'ять, регулює обмінні процеси, знижує коефіцієнт маси тіла. DHA вкрай важлива у формуванні зору і мозку дитини у період активного росту плоду. DHA повинна бути присутня у грудному молоці для нормального розвитку дитини. Споживання DHA жінкою під час годування груддю сприяє належному розвитку нервової та імунної систем новонародженої дитини. Формування головного мозку плоду відбувається до 9-го тижня вагітності, тому жінка, яка планує материнство, повинна приймати DHA ще до зачаття. DHA при плануванні вагітності необхідна для: дозрівання статевих клітин, сприяння процесу запліднення, підвищення ймовірності запліднення.
Фолієва кислота особливо необхідна жінкам, які планують вагітність і вагітним, оскільки низький рівень фолієвої кислоти у матері є фактором ризику розвитку дефектів нервової трубки у плоду. Для нормального внутрішньоутробного розвитку і росту плоду важливим фактором є достатня концентрація фолатів у організмі майбутньої матері. Рекомендується щоденний прийом фолієвої кислоти до настання вагітності, під час вагітності та в період годування груддю. Прийом фолатів допомагає зменшити відчуття втоми та підтримувати фізіологічні функції організму жінки у періоди вагітності та годування груддю.
Вітамін D сприяє нормальному засвоєнню кальцію і фосфору в організмі, а також підтримці необхідного рівня кальцію у крові, зубах і кістках вагітної жінки, формуванню скелету плоду та запобігає розвитку рахіту в новонародженої дитини.
Залізо сприяє утворенню червоних кров'яних тілець, гемоглобіну і транспорту кисню в організмі, а також нормальному обміну речовин і зменшенню вираженості втоми і слабкості. Залізо необхідне для правильного функціонування імунної системи та когнітивних функцій, допомагає зменшити відчуття втоми та підтримувати належний енергетичний обмін, бере участь у процесі поділу клітин, що особливо важливо під час вагітності.
Кальцій необхідний для підтримки здоров'я кісток і зубів під час вагітності.
Вітамін B12 сприяє нормальному метаболізму гомоцистеїну і формуванню червоних кров'яних клітин.
Вітамін C сприяє утворенню колагену для забезпечення нормального функціонування шкіри і підвищує абсорбцію заліза в організмі.
Йод сприяє виробленню гормонів щитовидної залози, а також підтримує її функціонування. Для вагітних жінок є дуже важливим, почати приймати йод якомога раніше, тому що щитовидна залоза плоду формується набагато пізніше, ніж нервова система (від трьох до чотирьох тижнів).
Цинк і селен сприяють росту здорового волосся і нігтів та формуванню імунних клітин.
Застосування повного комплексу мінералів, вітамінів та поліненасичених жирних кислот, які входять у склад "Прегналекс Омега", сприяють процесу запліднення для жінок, які планують вагітність та покращують перебіг вагітності.
Рекомендації щодо застосування
Рекомендації щодо застосування дієтичної добавки "Прегналекс Омега": як додаткове джерело до раціону харчування — основної поліненасиченої жирної кислоти Омега-3 - докозагексаєнової кислоти (ДГК), мінералів та вітамінів для жінок, які планують вагітність, вагітним жінкам та в період лактації з метою профілактики дефіциту вітамінів, мінералів та поліненасичених жирних кислот. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)
Харчова (поживна) цінність рекомендованої добової дози: білки – 0 g (г); жири – 0,2 g (г); вуглеводи – 0,1 g (г). Енергетична цінність (калорійність) рекомендованої добової дози: 2,2 kcal (ккал).
Спосіб застосування
По 1 капсулі 1 раз на день під час вживання їжі дорослим протягом 3-4 тижнів. Термін та дози вживання може бути змінено за призначенням лікаря. Не перевищувати рекомендовані добові дози. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.
Протипоказання
Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту, діти до 14 років.
Умови зберігання
Зберігати в упаковці виробника, в сухому приміщенні за температури від 1 ºС до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше ніж 75 %, строк придатності – 3 роки з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка
Капсули по 470 mg (мг), по 12 штук у блістері, по 3 блістери у пачці.
Виробник
ТОВ «Фармацевтична компанія «ФарКоС» на замовлення ПП «МСК-МЕД», Україна, 04060, м. Київ, вул. Подвойського, 11-А, кв. 11. Адреса виробничих потужностей: Київська обл., смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 360.