Препарати для лікування лишаю у Києві
Лишай дерматологічне захворювання, спричинене грибком та в поодиноких випадках вірусною інфекцією. Він відрізняється високою швидкістю поширення і в запущених формах негативно впливає на внутрішні органи, що призводить до ускладнень. Лікувальна терапія включає препарати від лишая та допоміжні засоби, спрямовані на усунення симптомів та полегшення стану людини.
Причини та симптоми лишая
Протягом недуги характеризується ураженнями шкірного покриву обличчя, області грудей та спини, за рахунок зосередженості на цих ділянках великої кількості потових залоз. Також лишай провокує зміни з боку волосся та нігтьової пластини. Шкірні висипання мають різний характер, залежно від форми недуги, що представлена у 8 різновидах. Найбільш поширеними є висівковий, рожевий, стрижучий та оперізувальний лишай.
Передача захворювання здійснюється контактним способом. Переносити збудників патології можуть і люди, і тварини. Кожен тип позбавляючи спровокований окремою категорією грибка чи вірусу.
До основних причин виникнення недуги належать:
- некоректне дотримання особистої гігієни;
- ослаблений імунітет;
- гормональні зміни в організмі;
- часті стреси та психоемоційна перенапруга;
- контактування з твариною, зараженою лишаєм.
При ураженні шкіри грибком у дітей та дорослих з'являються хворобливі плями коричневого, рожевого або червоного кольору, печіння та свербіж, бульбашки та лисини у волоссі. До зазначених симптомів може додаватись підвищена температура та відчуття слабкості в організмі.
Особливості лікування лишаю
Через швидке поширення при зараженні грибковою інфекцією потрібне звернення до лікаря. Вчасно виписані препарати проти лишаю дозволяють запобігти зараженню оточуючих та появі ускладнень. Тривалість лікування залежить від таких параметрів:
- правильність вибраних методів;
- факторів, які спричинили захворювання;
- різновиди лишая;
- віку людини;
- наявність супутніх хвороб;
- ступеня тяжкості.
Середня тривалість терапії – в діапазоні між 4 та 6 тижнями. Також вона визначається тим, наскільки чітко дотримуються призначення та інструкція щодо застосування лікарських засобів.
Які препарати допомагають вилікувати лишай
Варто зазначити, що лікування лишаю передбачає комплексний підхід. На додаток до медикаментів, які спрямовані як на полегшення симптоматики, так і на знищення збудника, потрібно дотримання спеціальної дієти та прийом полівітамінів для підтримки імунітету.
Список різновидів препаратів при лишаї включає:
- антимикотики виступають у ролі протигрибкових засобів;
- антисептичні засоби для знезараження бактерій;
- противірусні – при вірусній етіології захворювання;
- підсушуючі засоби – для нормалізації роботи сальних залоз;
- ранозагоювальні – для прискорення загоєння шкірного покриву;
- глюкокортикоїди – зменшують прояв алергічної реакції;
- протизапальні – прискорюють зникнення запального процесу;
- інтерферони – надають системну дію.
Форма препаратів залежить від тяжкості перебігу лишаю. При легкій симптоматиці призначаються мазі та креми для місцевого використання, перевага яких полягає у високій ефективності. У ситуації з ускладненнями доцільний прийом ліків у вигляді таблеток та капсул.
Як вибрати ліки для лікування лишаю
При визначенні, який препарат проти лишаю буде найбільш дієвим, варто враховувати низку факторів. До них належать:
- тип та властивості ліків;
- показання до застосування;
- різновид лишаю та тяжкість захворювання;
- наявність протипоказань;
- можливість побічних ефектів;
- форма випуску та особливості прийому;
- діючий компонент у складі;
- вплив на психомоторні функції та реакцію;
- можливість комбінування з іншими препаратами;
- ціна та виробник.
Замовити препарати від лишаю можна за вигідною вартістю та з доставкою по всій Україні. В наявності широкий асортимент мазей, кремів та таблеток з різним принципом дії та дозуванням, що дозволяє вибрати відповідний засіб для лікування будь-якої форми захворювання.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.