Препарати, що знеболюють під час місячних, мають болезаспокійливий, протизапальний, у деяких випадках (при рясних виділеннях) кровоспинний ефект, пом'якшують неприємні відчуття. Усунути проблему дозволяють медикаменти наступних груп:
Анальгетики та ненаркотичні знеболювальні засоби (НПЗП): Парацетамол, Ібупрофен, Аспірин, які знімають запалення та зменшують больовий синдром.
Препарати з антиспазматичною дією (спазмолітики): Но-шпа (Дицетел), Мефенамінова кислота, Спазмалгон та ін., які розслаблюють судомні м'язи матки та зменшують спазми.
Комбіновані оральні контрацептиви (КОК). Ці препарати містять гормони, що знижують інтенсивність і тривалість менструації та зменшують болючі відчуття.
Купити знеболювальне від місячних хорошої якості за доступною ціною з доставкою в Дніпро та інші населені пункти України можна в інтернет-магазині Рецептіка в режимі онлайн.
Лікарська форма
Знеболювальні при місячних зазвичай призначається у двох формах:
таблетки або капсули;
ін'єкційний розчин.
В яких випадках приймати
Основним та єдиним показанням до прийому цих препаратів виступає дисменорея, що характеризується помірними та сильними болями у нижній частині живота у жінок під час місячних.
Важливо! При регулярних інтенсивних болях та рясних виділеннях знеболювальні при місячних повинен підбирати та призначати лікар, а також визначати дозування.
Обезбол для місячних: протипоказання
Кожен лікарський засіб, що застосовується при менструальних болях, має свої протипоказання до застосування, але є й загальні:
індивідуальна непереносимість одного або кількох компонентів, що входять до складу медикаменту;
алергічна реакція на активну речовину;
серйозні порушення роботи органів шлунково-кишкового тракту.
Перед тим як приймати ліки, обов'язково слід вивчити інструкцію та проконсультуватися з лікарем.
Побічні ефекти
Будь-який медикаментозний засіб при менструальних болях може спровокувати побічні ефекти. Серед найпоширеніших слід виділити кілька:
Диспептичні розлади (шлунково-кишкові порушення): нудота, блювання, здуття.
Проблеми, пов'язані з роботою травної системи: біль в епігастральній ділянці, виразкова хвороба 12-палої кишки та шлунка.
Відсутність апетиту, сонливість, підвищена втома, запаморочення.
Алергічні реакції: свербіж, висипання, набряки.
Можливі й інші реакції організму, спровоковані прийомом болезаспокійливих засобів, але вони спостерігаються рідше.
Важливо! При прийомі медикаментів необхідно суворо дотримуватись призначеної дози, щоб уникнути передозування. Також не можна поєднувати прийом цих ліків з алкоголем.
Забронювати ліки при місячних болях у Дніпрі, як і в будь-якому іншому населеному пункті України, за конкурентною вартістю можна на сайті інтернет-аптеки Receptika.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.