Вознесенськ
У кошику порожньо
вхід
Вознесенськ
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру пн-пт з 8:00 до 17:00, сб,нд-вихідний

Трави для нирок у Вознесенську

Фото - Брусниця листя 30г
Виробник: ПП Екватор, Україна
42.20 грн
Фото - Дамен Уро табл. N60
Виробник: Biodeal Pharmaceuticals Private Limited
456.20 грн
Фото - Деревій трава 50г Віола
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика Віола
61.80 грн
Фото - Деревій трава 50г Лектрави
Виробник: Ліктрави
53.90 грн
Фото - Деревій трава пакети по 2,0г №20 Ліктрави
62.60 грн
Фото - ДЕРЕВІЮ ТРАВА 1.5Г Ф-П№20
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика Віола
56.30 грн
Фото - Деревію трава 50г
Виробник: Ключі Здоров`я ТОВ
49.20 грн
Фото - Десоліс пак.-саше №10 в упаковці
Виробник: ПрАТ "Технолог", Україна
1 122.40 грн
Фото - Дуонефрил капсули №60(10х6)
Виробник: ТОВ"Нутрімед", Україна
739.60 грн
Фото - Леспенефрил-Лубнифарм розчин оральний флакон 100 мл
309.90 грн
Фото - Лист мучниці 50г
Виробник: ПАТ Лубнифарм
88.30 грн
Фото - Ліпін-Біолік ліофілізат для емульс. по 500 мг №1 у флак.
715.40 грн
Фото - Льону насіння 100г пачка
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика Віола
60.00 грн
Фото - Льону насіння 100 г пачка Голден
Виробник: ПП Голден Фарм
24.90 грн
Фото - Льону насіння 100г пачка
Виробник: Ліктрави
62.70 грн
Фото - Льону насіння 100г пачка
Виробник: Перлина Полісся
20.10 грн
Фото - Льону насіння 200 г пачка
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика Віола
71.80 грн
Фото - Льону насіння 200 г пачка Лубнифарм
Виробник: ПАТ Лубнифарм
27.00 грн
Фото - Льону насіння 200г пачка Ключі Здоров'я
Виробник: Ключі Здоров`я ТОВ
65.80 грн
Фото - ЛЬОНУ насіння по 100 г у пач. з внут. пак.
35.40 грн

Трави для нирок – це лікарські рослини, які мають протизапальний, кровоспинний, гіпотензивний, антисептичний і сечогінний ефект. Застосовуються для профілактики та лікування інфекційних, запальних, аутоімунних захворювань нирок. Рослини полегшують симптоми, відновлюють здоров'я та покращують роботу органу. Випускаються у вигляді однокомпонентного фіточаю або збору з комбінації трав. Форма випуску ліків, спосіб та тривалість застосування визначається лікарем індивідуально, з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливості перебігу захворювання.

 

При яких захворюваннях показана фітотерапія?

 

Нирка — це парний орган, який відповідає не тільки за вироблення сечі, а й:

  • очищення крові;
  • регуляцію артеріального тиску, кислотно-лужного балансу;
  • продукування гормонів;
  • регуляцію рівня кальцію в організмі та вироблення вітаміну D3.

Захворювання сечовидільної системи можуть спровокувати: інфекції, переохолодження, отруєння токсичними речовинами, аутоімунні захворювання, надмірне вживання алкоголю, гострої та солоної їжі.

Про порушення роботи органу свідчать такі симптоми:

  • зниження кількості та зміна кольору сечі;
  • біль в області попереку;
  • набряки обличчя, рук або ніг, переважно в ранковий час;
  • підвищення температури тіла.

Рослинні препарати застосовуються для лікування пієлонефриту, ниркові коліки, гломерулонефриту, сечокам'яної хвороби, уретриту. Як правило, використовуються в комплексі з іншими медикаментами та не призначаються у гострий період захворювання.

 

Яку дію трави лікують нирки?

 

У нефрології використовуються лікарські рослини, які мають такі ефекти:

  1. Трави з сечогінною дією: березове листя, розторопша, мучниця, звіробій, шипшина, фенхель, польовий хвощ. Сприяють нормалізації артеріального тиску та усунення набряків. Побічною дією сечогінних рослинних препаратів є порушення електролітного балансу. Посилене виведення мінералів із сечею призводить до підвищення рівня кальцію крові, нестачі натрію, калію та магнію. Трави протипоказані при каменях у нирках, подагрі, нирковій недостатності, дефіцит калію. Тому важливо перед вживанням лікувальних рослин, проконсультуватися з лікарем та зробити УЗД.
  2. Трави з антисептичним ефектом: кора дуба, материнка, чебрець, календула, подорожник, звіробій, м'ята перцева, евкаліпт. Рослини пригнічують зростання патогенної мікрофлори та застосовуються у комплексному лікуванні захворювань, викликаних інфекцією. Корисні при уретриті, циститі, бактеріальному пієлонефриті. Трава материнки також нормалізує мікрофлору кишечника, посилює перистальтику, підвищує секрецію шлункового соку, має жовчогінну та сечогінну дію. Вживання лікарської рослини протипоказане людям, які страждають на гастрит, виразкову хворобу шлунка або дванадцятипалої кишки.
  3. Трави з протизапальною дією: ромашка, календула, листя подорожника, берези, звіробій, кропива, золототисячник. Збір із цих рослин пригнічує синтез медіаторів запалення, надає стимулюючу дію на регенеративні процеси, що сприяє відновленню тканин та зменшенню вираженості симптомів.
  4. Трави з кровоспинним ефектом: деревій, звіробій, каштан кінський, кропива, кора дуба, горець перцевий. Біологічно активні речовини у складі рослин сприяють підвищенню згортання крові та зменшенню проникності стінок дрібних судин. Застосовуються для лікування дрібних кровотеч при сечокам'яній хворобі, уретриті, онкологічних та аутоімунних процесах у нирках.
  5. Трави з літолітичною дією: спориш, листя ниркового чаю, екстракт марени фарбувальної. Сприяють розпушенню сечових конкрементів та їх виведенню з нирок та сечовивідних шляхів. Рух каміння може супроводжуватися вираженим болем і викликати напад ниркової кольки. Тому фітотерапію проводять строго під наглядом лікаря і лише у випадку, якщо розмір каменю не перевищує 3-4 мм.

 

Де купити?

 

Придбати трави від захворювань нирок можна в інтернет-аптеці Рецептіка. Це сервіс, де можна забронювати, дізнатися ціну чи наявність необхідного препарату за зручною вам адресою. Тут ви знайдете широкий вибір трав для лікування нирок від українських та зарубіжних виробників із перевіреним сертифікатом якості. Продаж препаратів здійснюється за призначенням лікаря. Після оформлення замовлення можна забрати товар у найближчій аптеці або скористатися доставкою.

Приєднуйся до нас у соц мережах:

Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.

Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.

Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари