
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
Відгуки про препарат Парацетамол сироп 100мл БО
- Виробник:
- Код АТХ:
- Діюча речовина:Парацетамол
Ціна дійсна при замовленні на сайті 04.04.2025
- самовивезення з точки видачі
Щойно переглянули