У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
ПАРАЦЕТАМОЛ СИРОП Д/ДІТЕЙ100МЛ- ціни у Світловодську
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

ПАРАЦЕТАМОЛ СИРОП Д/ДІТЕЙ100МЛ- ціни у Світловодську

  • Виробник:
  • Код АТХ:
  • Лікарська форма:
    Сироп
  • Форма випуску:
    Сироп, 120 мг/5 мл по 50 мл у флаконі скляному або полімерному № 1 разом з дозувальною ложкою; по 100 мл у флаконі скляному або у банці полімерній № 1
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Температура зберігання:
    від 15°C до 25°C
  • Діюча речовина:
    Парацетамол
- самовивезення з точки видачі
адреса аптеки
аптека
ціна
Ціна при замовленні на сайті
кіль-сть
вул. Героїв України (Леніна), 39
Ціна в аптеці:
79.90 грн
Ціна при замовленні на сайті:
78.50 грн
Щойно переглянули
Фото - Витаджен VITAGEN GLYCINE MAX капс.№60
Виробник: Biodeal Pharmaceuticals Private Limited
Немає в наявності
Перейти
Фото - Підгузки Happy Bella Baby Junior (12-25кг) №10
Немає в наявності
Перейти
Фото - Эхинацея-Ратиофарм таблетки 100мг №20
Немає в наявності
Перейти
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари