У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
Парацетамол-Вішфа 120мг/5мл флакон 90мл- ціни у Світловодську
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Парацетамол-Вішфа 120мг/5мл флакон 90мл- ціни у Світловодську

  • Виробник:
  • Код АТХ:
  • Форма випуску:
    Сироп 120 мг/5 мл по 60 мл або по 90 мл у банці з дозуючою скляночкою в пачці
  • Умови відпуску:
    Без рецепта
  • Температура зберігання:
    від 15°C до 25°C
  • Діюча речовина:
    Парацетамол
99.80 грн
Ціна дійсна при замовленні на сайті 04.04.2025
- самовивезення з точки видачі
адреса аптеки
аптека
ціна
Ціна при замовленні на сайті
кіль-сть
Щойно переглянули
Фото - Спирт муравьиный раствор для наружного применения спиртовой флакон 50мл PL
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика "Віола"
24.80 грн
Фото - Лигор Актив для взрослых спрей 45 мл
Виробник: ТОВ Красота и Здоровье, Украина
63.10 грн
Фото - бандаж эластичный лечебно-профилактический с ребрами жесткости Белоснежка размер .6 101-110см
Немає в наявності
Перейти
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари