Вже кілька десятиліть радикуліт перестав бути захворюванням лише людей старшого віку. Внаслідок зміни способу життя симптоматика недуги проявляється і в осіб, яким навіть не досягли тридцятиліття. Для лікування патологічних змін, що відбуваються в шийно-плечовому, грудному та попереково-крижовому відділі призначаються ліки проти радикуліту.
Причини виникнення та симптоми радикуліту
Радикуліт належить до хвороб неврологічного характеру, викликаним здавлюванням корінців нервів спинного мозку та їх подальшим запаленням. Виявляється больовими, вегетативними та моторними порушеннями у різних відділах хребта, як безсимптомно, так і з періодичним загостренням.
Попередником радикуліту, як правило, є остеохондроз, що провокує утворення на хребетних дисках гриж та протрузій. Вони й призводять до защемлення нервових корінців.
Препарати при радикуліті можуть знадобитися і через такі фактори:
травм хребта;
вроджених порушень у його будові;
гормонального збою та проблем із метаболізмом;
доброякісних та злоякісних пухлин;
інфекційні захворювання нервової системи;
хвороб із запальною етіологією;
викривлень хребта та порушення постави.
Також існує група осіб із високим ризиком розвитку радикуліту. До неї входять люди старше 40 років, ті, хто страждає на ожиріння, схильний до постійного стресу, активно займається спортом і піднімає тяжкості.
Одним з головних симптомів захворювання є гострий біль та м'язові спазми, чутливість м'язів у зоні ураження нервових корінців, та поширення больового синдрому на інші ділянки тіла.
Різновиди препаратів від радикуліту
Медикаментозна терапія застосовується при гострих нападах радикуліту. Її завдання полягає в усуненні спазмів м'язів і знеболюванні в найкоротші терміни.
Ліки при радикуліті поділяються на кілька груп за принципом дії:
Анальгетики та нестероїдні протизапальні засоби – Диклофенак, Ібупрофен та їх аналоги, для усунення хворобливих відчуттів та блокування запального процесу.
Глюкокортикостероїди – Дексаметазон, для зняття гострого болю та запалення.
Спазмолітики та міорелаксанти – Но-Шпа, Мідокалм, що усувають спазми судин та напругу в м'язах, що призводить до полегшення стану.
Протинабрякові препарати - Діуретики, за рахунок сечогінного ефекту добре справляються з набряками в зоні защемлення корінців.
Седативні ліки – надають посилюючий ефект для знеболювальних засобів, стабілізують нервову систему.
Вітаміни групи В – сприяють покращеній нервовій провідності та мікроциркуляції.
Додатково може застосовуватися нервова блокада, що дозволяє усунути гострий біль на різний проміжок часу. Також у списку методів медикаментозного лікування присутні препарати місцевої дії із вмістом подразливих компонентів. Вони призводять до розширення капілярів та прискореного всмоктування діючих речовин.
В яких формах можна придбати засоби від радикуліту
Варто зазначити, що лікування патології відбувається комплексно. Окрім приймання ліків застосовуються немедикаментозні методи – масаж, лікувальна фізкультура, йога. Рішення про призначення конкретного типу препаратів приймається лікарем в індивідуальному порядку, з урахуванням тяжкості захворювання, вираженістю симптомів, віку людини та її способу життя.
Засоби від радикуліту мають кілька лікарських форм:
Пігулки.
Капсули.
Мазі.
Гелі.
Крем.
Уколи.
Купити дієві препарати від радикуліту за доступними цінами можна в інтернет аптеці Receptika. Реалізація медикаментів здійснюється із доставкою по всій Україні.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.