Одеса
У кошику порожньо
вхід
Одеса
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Трави для кишечника у Одесі

Фото - Аїра кореневища пакети по 1.5г №20 Віола
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика Віола
75.10 грн
Фото - Аїра кореневища пакети по 1.5г №20 Ліктрави
80.80 грн
Фото - Аїра кореневище 50г Лубнифарм
Виробник: ПАТ Лубнифарм
73.40 грн
Фото - Аксетин порошок для приготування розчину для ін'єкцій 750мг флакон №10
614.90 грн
Фото - АКСЕТИН таблетки, в/плів. обол. по 500 мг №10 (10х1) у стрип.
328.20 грн
Фото - АКСЕФ пор. для р-ну д/ін. по 750мг у флак. №1 з р-ком
131.40 грн
Фото - Альфа нормікс таблетки 200 мг №28
Виробник: АЛЬФАСИГМА СПА ИТАЛИЯ
2 062.30 грн
Фото - Альфа Нормікс таблетки 200мг №12
Виробник: Alfa Wassermann (Италия)
911.90 грн
Фото - БЕЗСМЕРТНИКА ПІЩАНОГО КВІТКИ 25Г
68.90 грн
Фото - Безсмертника піщаної квітки пакети по 1.5г №20г
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика Віола
66.20 грн
Фото - Бліцеф пор. д/приг. р-ну 1000мг N10
Виробник: Zeiss Pharmaceuticals (Индия)
2 161.00 грн
Фото - ВАЛЕРІАНИ кореневища з коренями 50Г
103.80 грн
Фото - Валеріани кореневища з коренями пачка 50г Лубнифарм
85.80 грн
Фото - ВАЛЕРІАНИ кореневища з коренями по 50 г у пач. з внут. пак.
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика Віола
104.10 грн
Фото - Валеріани корінь пакети 1.5г №20 Віола
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика Віола
88.40 грн
Фото - Вугілля біле таблетки по 210 мг блістер 10 шт
Виробник: БОРЩАГОВСКИЙ ХФЗ НВЦ ПАО УКРАИНА КИЕВ
51.10 грн
Фото - Гепацеф комбі порошок для приготування ін'єкційного розчину 2г флакон №1
253.30 грн
Фото - Дуба кора 100г Віола
Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика Віола
59.10 грн
Фото - Дуба кора 100г Лубнифарм
Виробник: ПАТ Лубнифарм
46.50 грн
Фото - ДУБА кора по 50 г у пач. з внут. пак.
Виробник: ПАТ Лубнифарм
17.40 грн

Здавна людству відомі цілющі властивості деяких лікарських рослин, здатних покращувати роботу травної системи. Можливо, тому сьогодні вкрай популярні фітозбори. У народі трави для кишечника і шлунка.

Що таке ШКТ?

Ця система внутрішніх органів людини починає розвиватися із травної трубки, проходячи поетапне диференціювання. Зрештою, вона складається з:

  • ротової порожнини;
  • глотки;
  • стравохід;
  • шлунок;
  • тонкого кишечника;
  • товстого кишечника.

І не менш важливих органів внутрішньої секреції — печінки, підшлункової залози та жовчного міхура. В останньому часто спостерігаються застійні явища з неправильним виведенням жовчі та подальшим порушенням травлення.

Процес перетравлення та розщеплення їжі до простих складових (білки, жири та вуглеводи) відбувається поетапно і кожен орган ШКТ робить свій внесок у цей складний шлях.

Якщо ви відчуваєте диспепсичні симптоми, такі як метеоризм, тяжкість та дискомфорт у животі, діарея, запори — то можна вдатися до допомоги трав, які лікують кишечник. В нашій інтернет-аптеці представлений широкий асортимент лікувальних рослин з точною характеристикою та описом кожного з них.

Як може допомогти трава?

Головною перевагою рослинних препаратів є їхня екологічність та безпека застосування. Грамотно підібраний збір здатний викликати помітне покращення функціонування органів травного тракту та зняти запальний компонент багатьох захворювань.

Безумовно, запивати кілограмовий торт чашкою трав'яного кишкового чаю та отримати лікувальний ефект неможливо. Головним аспектом у лікуванні захворювань ШКТ є дієта та модифікація способу життя та харчування. Але цілющі властивості трав допоможуть у боротьбі з недугами, покращать моторику кишечника і вплинуть на органи травлення.

Яким рослинам віддати перевагу?

Зелена аптечка людства налічує безліч різновидів рослинних препаратів, що благотворно впливають на слизову оболонку шлунка і кишечника, кислотність соку, ферментацію та нормалізують перистальтику. 

Розглянемо найпопулярніші з них:

  1. Деревій — повсюдно поширена рослина, листя і стебла якого мають протизапальний та антибактеріальний ефект. Тому настій із нього часто призначають у період загострення хронічних захворювань кишківника. Також він стимулює вироблення ферментів необхідних для травлення.
  2. Фенхель — широко відомий завдяки болезаспокійливій та протимікробній дії. Застосовувати його варто при появі метеоризму, спастичних болях.
  3. Звіробій — частіше на слуху через свої здібності знімати нервову напругу у стресових ситуаціях. Але ми забуваємо, що абдомінальний біль викликаний саме спазмом гладкої мускулатури органів шлунково-кишкового тракту. Вчені довели, що ШКТ першим виявляє реакцію на стрес у вигляді спастичного болю. Крім того, квітки звіробою містять флавоноїди, що впливають на відтік жовчі, тому показанням до його призначення є дискінезії жовчовивідних шляхів.
  4. Кріп — має послаблюючу дію і зменшує метеоризм. Всі ми чули про чудову кропову воду, яку готують з його насіння.
  5. Аїр болотний — стимулює м'язи порожнистих органів. З його кореневищ отримують відвар, що допомагає у боротьбі із застоєм жовчі та запорами.
  6. Подорожник — багатий на клітковину. Це такі харчові волокна, що стимулюють травлення і моторику кишечника. Тому насіння подорожника, зокрема відвар із них, вкрай корисне при синдромі лінивого кишечника.
  7. Крушина — вона ж «вовча ягода». Плоди цього чагарника дійсно небезпечні для людини, але кора здавна застосовується як м'який проносний засіб. Її антраглікозиди, що під впливом жовчі розщеплюються до речовин, що мають подразнюючу дію на стінку товстого кишечника.
  8. Безсмертник піщаний — перевірений жовчогінний засіб. Напій із заварених квіток стимулює викид жовчі та надає холекінетичну дію.

Купити всі ці фітопрепарати ви можете на сайті Рецептіка або у найближчій аптеці мережі як у складі зборів, так і окремо за приємною ціною.

Як приймати препарати?

Важливо пам'ятати, що будь-які трави для лікування кишечника можна пити лише у вигляді настоїв та відварів. Категорично протипоказані спиртові настоянки, т.к. вони викликають роздратування і без того запаленої слизової оболонки.

В інструкції до застосування кожного з фітозборів є покроковий порядок приготування. Найчастіше необхідно запарити або заварити кілька столових ложок трави та пити.

Миттєвого ефекту чекати не варто, адже фітопрепарати мають накопичувальний ефект. Важливо не переривати курс лікування.

Самолікування може бути небезпечним. Тому за відсутності позитивної динаміки та погіршення симптоматики слід звернутися за допомогою до фахівця. 

Рецептіка бажає здоров'я вам та вашим близьким. Ми допоможемо зберегти його.

Приєднуйся до нас у соц мережах:

Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.

Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.

Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари