Біфілакт Форте капсули №30- ціни у Луцьку
- Виробник:
- Лікарська форма:Капули
- Форма випуску:Капсули, по 10 капсул у блістері, по 3 блістери в пачці
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Бактерії Escherіchia coli живі, Бактерії Lactobacillus Acidophilus живі
Рекомендації щодо застосування
Рекомендовано широке використання Біфілакт Форте, оскільки бактерії, що входять до його складу, не містять плазмідну ДНК, яка загрожує поширенню антибіотикорезистентності серед патогенних бактерій.
Поєднуючись із біфідобактеріями, лактобактерії суттєво сприяють метаболізму білків, жирів, вуглеводів, нуклеопротеїдів, жовчних кислот, холестерину, гормонів, оксалатів, запобігають всмоктуванню токсичних продуктів метаболізму, насамперед аміаку й окремих амінів, запобігають надмірному розвитку гнильних процесів у кишечнику, інактивують шкідливі сполуки, зокрема й канцерогенні.
Організм людини не здатен синтезувати вітаміни і має отримувати їх із довкілля. Одним із джерел утворення низки вітамінів є саме нормальна мікрофлора кишечнику, тому дисбактеріоз часто супроводжується ознаками вітамінної недостатності.
Сприятливий вплив біфідо- та лактобактерій на процеси травлення і всмоктування базується на синтезі великої кількості ферментів, які беруть участь у метаболізмі багатьох компонентів їжі, покращенні симбіонтного травлення, нормалізації секреторної функції різних відділів травної системи. Крім того, мікробні симбіонти людини мають величезний позитивний вплив на морфофункціональні характеристики травної системи, зокрема на формування всіх структурних компонентів кишкової стінки, моторну активність кишки, водно-сольовий обмін, процеси газообміну..
Важливою захисною функцією біфідо- та лактобактерій, що входять до складу синбіотику Біфілакт Форте є її антитоксичні властивості. Маючи активні протеолітичні системи, вони забезпечують інактивацію багатьох мікробних токсинів, антигенів, алергенів і частково перетравлених білків, що зменшує ризик сенсибілізації організму і розвитку супутніх шкірних захворювань. У травному каналі молочнокислі бактерії можуть виконувати функцію біосорбенту за рахунок здатності акумулювати, інактивувувати і виводити з організму багато токсичних продуктів екзогенного або ендогенного походження, зокрема, токсичні метали, феноли та інші ксенобіотики. Тому прийом Біфілакт Форте дозволяє знижувати рівень ксенобіотиків в організмв в цілому.
Лактобактерії в поєднанні з біфідобактеріями становлять основну ланку нормального біоценозу людини. Вони відіграють ключову фізіологічну роль у функціонуванні мікроекологічної системи здорових людей. Завдяки тому, що до складу Біфілакт Екстра входять обидва зазначені види мікроорганізмів, препарат має ширший спектр дії і може ефективно вирішувати велику кількість проблем, пов'язаних із розладами в роботі травного каналу й запальними процесами інших органів.
Регуляторна дія. Біфілакт Форте проявляє комплексну дію на регуляцію травлення, підтримує нормальний склад кишкової мікрофлори, зменшує симптоми моторно-евакуаторної дисфункції шлунку та кишечнику.
Біфідобактерії ферментують у кишечнику речовини, які не можуть засвоюватись організмом (нерозчинний крохмаль, складні вуглеводи, олігоцукри, протеїни і муцин), на більш прості.. У результаті цього метаболізму утворюються в основному аніони коротколанцюгових кислот (лактат і ацетат), які необхідні для щоденних енергетичних потреб макроорганізму.
Дія Біфілакт Форте реалізується уздовж всього травного каналу. Завдяки іммобілізації активних компонентів (лактобактерій, біфідобактерій) на біополімерах, ці компоненти не руйнуються в кислому середовищі шлунка. У тонкій і товстій кишці Біфілакт Форте коригує склад кишкової флори, а вивільнена від іммбілізованих компонентів матриця біополімерів відіграє роль ентеросорбенту для токсинів.
Імуномодулюча дія. Склад Біфілакт Форте дібрано так, щоб найбільш природно, фізіологічно і водночас ефективно проявляти імуномодулюючу дію. Лактобактерії, що входять до складу Біфілакт Форте, стимулюють фагоцитарну активність нейтрофілів, макрофагів, впливають на синтез імуноглобулінів, на утворення інтерферонів, інтерлейкінів і фактора некрозу пухлин, сприяють нормалізації пригніченої імунної системи, а за умови її нормального функціонування не порушують її роботу. Імуномодулюючу дію штамів лактобактерій, що входять до складу Біфілакт Форте пов'язують із присутністю в їх клітинних стінках пептидогліканів та тейхоєвих кислот – поліклональних індукторів та імуномодуляторів. Іммуномодулювальна дія біфідобактерій реалізується через гальмування запальних реакцій, регулювання експресії ТLR (Toll-like receptors), активації DCs (Dendritic cells) і NK (Natural killer), проліферації лімфоцитів, балансування Т-хелперів (Th1/Th2), секреції специфічного IgA, який додатково обмежує мікробну взаємодію з епітелієм.
За рахунок вищеописаних властивостей Біфілакт Форте має високу ефективність і рекомендується до широкого застосування.
Ключові параметри ефективності Біфілакт Форте безпосередньо залежать від таких чинників:
- Широкий спектр видів бактерій та їх висока концентрація максимально збільшують ймовірність успішної колонізації ними кишечнику.
- Висока антагоністична активність та стійкість до кислого середовища шлунка і жовчних кислот.
- Висока природна антибіотикостійкість та адгезія до епітелію кишечнику; властивості сприяти відновленню нормального фізіологічного стану ворсинок епітелію.
- Біотехнологія іммобілізації, яку використовують при виробництві Біфілакт Форте, передбачає фіксацію бактерій на волокнах високомолекулярних сполук, які забезпечують захист зафіксованих бактерій від впливу шлункового соку і жовчі. При потраплянні у водне середовище рослинні біополімери утримують воду навколо себе і бактерій. Формується гідратована високомолекулярна полісахаридна оболонка, яка забезпечує захист для іммобілізованих бактерій. Крім того, фіксація лактобактерій на твердому середовищі підвищує їхню стійкість, життєздатність, забезпечує швидкість та пролонгованість колонізації кишечнику.
- Застосування додаткових компонентів-синергістів.
Найважливішим аспектом безпеки Біфілакт Форте є відсутність у його складі:
- генетично модифікованих мікроорганізмів;
- організмів умовно-патогенної мікрофлори кишечнику;
- плазмідної ДНК в культурах використаних мікроорганізмів, які формують склад Біфілакт Форте
Показання до використання
- при дисбактеріозах різного походження;
- при інтоксикаціях (отруєннях) екзогенного (харчові, хімічні, лікарські, важкими металами, радіонуклідами, пестицидами та ін.) та ендогенного походження (що виникають при різних захворюваннях і дисфункції внутрішніх органів);
- при діареї різного походження в т.ч. антибіотик-асоційованої діареї;
- при захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту і травної системи - гастрит, коліт, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; при ферментативної недостатності підшлункової залози;
- при інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (включаючи хелікобактеріоз, ешеріхілез, шигельоз, сальмонельоз та ін.);
- при вірусних інфекціях, у т.ч. при герпесі (включаючи цитомегаловірус), ротавірусної інфекції, гепатиті;
- при хронічних запорах, особливо у дітей;
- останні два дні і відразу після антибіотикотерапії та променевої терапії, одночасно або відразу після лікування хімічними синтетичними або гормональними лікарськими засобами;
- при цукровому діабеті;
- при алергічних захворюваннях і станах (атопічний дерматит, нейродерміт, кропив'янка, бронхіальна астма та ін.);
- при грипі, ГРВІ, гаймориті, тонзиліті (ангіні), бронхіті;
- при запаленні легенів і хронічних обструктивних захворювання легенів;
- при бактеріальних і вірусних захворюваннях сечостатевої системи системи, включаючи ниркову недостатність, пієлонефрит, простатит, цистит, уретрит; при захворюваннях, що передаються статевим шляхом;
- під час вагітності;
- при целіакії;
- при гіповітамінозах у дітей;
- для адаптації дітей в дитсадок, школи;
- при підготовці до операцій і після операцій;
- при психоемоційних навантаженнях, стресі.